gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noble te zien in finale The Voice Senior

3e861314b113ebf8032f028b39d8b892

De 71-jarige Marianne Noble is vrijdagavond te zien in de finale van The Voice Senior. Met zeven andere artiesten strijdt ze om de overwinning.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Met het nummer ‘Back To Black’ van Amy Winehouse, blies Noble tijdens haar blind audition de jury en alle kijkers achter de buis van hun stoel. “Wat een stem!” en “superstoer wijf”, waren de reacties van de juryleden.


In de jury zitten Gerard Joling, Gordon, Ilse de Lange, Angela Groothuizen en Marco Borsato, die de zangers ook coachen. De Dordtse koos voor coach Angela Groothuizen.


In de volgende ronde, de knockouts, zong Noble het nummer ‘Let’s Stay Together’ van Al Green. Met een staande ovatie sloot ze haar optreden af, maar niet haar avontuur bij The Voice. Nog twee kandidaten waren na haar aan zet, toch konden zij Noble niet uit de finale houden.


De finale begint om 20:30 uur op RTL 4. Voor de uitslag moet nog wat langer in spanning worden gezeten. Die wordt pas bekend gemaakt in de talkshow van Twan Huys, RTL Late Night.


(Foto: RTL/Talpa)

Lees ook

Sidney Breidel Keti Koti

keti koti

Dordrecht staat stil bij rol slavernij: ‘Patronen van uitsluiting doorbreken'

Tussen het groen van het Weizigtpark klinken woorden van bezinning en verbondenheid. In Dordrecht, ooit derde suikerstad van Nederland met een grote rol in de koloniale suikerhandel, wordt dinsdagmiddag en avond stilgestaan bij het slavernijverleden en de afschaffing van de slavernij - Keti Koti - gevierd. Het is de vierde keer dat dat gebeurt.

erikpeeters

Na gedoe om aankoop van huis in verdwijnend dorp, kijken Terrence en Lindsey positief naar de toekomst

Voor even waren Lindsey (31) en Terrence (31) uit Papendrecht eind vorig jaar ‘wereldnieuws’ in Nederland. Het stel haalde alle voorpagina’s toen ze, net nadat ze een huis hadden gekocht in Moerdijk, te horen kregen dat het dorp zou gaan verdwijnen. “We hebben besloten om ons te richten op de toekomst en ons leven niet te laten bepalen door onzekerheid.”

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”

PSX_20260718_100948

Overval op Dordtse juwelier, meerdere vitrines ingeramd

Een juwelier in het Dordtse winkelcentrum Crabbehof is zaterdagochtend overvallen. Daarbij zijn meerdere vitrines ingeslagen, is op foto's te zien.

IMG_1044

Urenlange storing Brug over de Noord, verkeer moet omrijden

De Brug over de Noord (N915) heeft zaterdagmiddag lange tijd in storing gestaan. Verkeer tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht moest omrijden. Ook hoge scheepvaart kon tijdelijk niet onder de brug door.

hop on

Pendelbussen brengen reizigers ieder kwartier van station naar bedrijventerrein

Om de gevolgen van de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug op te vangen, is bij station Sliedrecht het nieuwe mobiliteitsconcept Hop On gelanceerd. Pendelbussen brengen sinds donderdag werknemers in de spits ieder kwartier vanaf het station naar de bedrijventerreinen in Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam en andersom.