gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noble te zien in finale The Voice Senior

3e861314b113ebf8032f028b39d8b892.jpg

De 71-jarige Marianne Noble is vrijdagavond te zien in de finale van The Voice Senior. Met zeven andere artiesten strijdt ze om de overwinning.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Met het nummer ‘Back To Black’ van Amy Winehouse, blies Noble tijdens haar blind audition de jury en alle kijkers achter de buis van hun stoel. “Wat een stem!” en “superstoer wijf”, waren de reacties van de juryleden.


In de jury zitten Gerard Joling, Gordon, Ilse de Lange, Angela Groothuizen en Marco Borsato, die de zangers ook coachen. De Dordtse koos voor coach Angela Groothuizen.


In de volgende ronde, de knockouts, zong Noble het nummer ‘Let’s Stay Together’ van Al Green. Met een staande ovatie sloot ze haar optreden af, maar niet haar avontuur bij The Voice. Nog twee kandidaten waren na haar aan zet, toch konden zij Noble niet uit de finale houden.


De finale begint om 20:30 uur op RTL 4. Voor de uitslag moet nog wat langer in spanning worden gezeten. Die wordt pas bekend gemaakt in de talkshow van Twan Huys, RTL Late Night.


(Foto: RTL/Talpa)

Lees ook

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.