gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noble te zien in finale The Voice Senior

3e861314b113ebf8032f028b39d8b892

De 71-jarige Marianne Noble is vrijdagavond te zien in de finale van The Voice Senior. Met zeven andere artiesten strijdt ze om de overwinning.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Met het nummer ‘Back To Black’ van Amy Winehouse, blies Noble tijdens haar blind audition de jury en alle kijkers achter de buis van hun stoel. “Wat een stem!” en “superstoer wijf”, waren de reacties van de juryleden.


In de jury zitten Gerard Joling, Gordon, Ilse de Lange, Angela Groothuizen en Marco Borsato, die de zangers ook coachen. De Dordtse koos voor coach Angela Groothuizen.


In de volgende ronde, de knockouts, zong Noble het nummer ‘Let’s Stay Together’ van Al Green. Met een staande ovatie sloot ze haar optreden af, maar niet haar avontuur bij The Voice. Nog twee kandidaten waren na haar aan zet, toch konden zij Noble niet uit de finale houden.


De finale begint om 20:30 uur op RTL 4. Voor de uitslag moet nog wat langer in spanning worden gezeten. Die wordt pas bekend gemaakt in de talkshow van Twan Huys, RTL Late Night.


(Foto: RTL/Talpa)

Lees ook

politie 01

Man vast na vondst gestolen pasjes in hotelkamer Dordrecht

De politie Dordrecht heeft maandag een verdachte aangehouden nadat hotelpersoneel in Dordrecht een tiental bank- en identiteitskaarten aantrof in een hotelkamer. Een deel van de pasjes bleek afkomstig te zijn van een auto-inbraak aan de Visstraat, gepleegd in de nacht van 25 op 26 juli.

sterrenwachterikblokland

'Spectaculaire' zonsverduistering én meteorenzwerm: Dordtse sterrenwacht verwacht topdrukte

Het is volgens Sterrenwacht Mercurius in Dordrecht een van de meest spectaculaire zonsverduisteringen van de komende jaren. Over minder dan twee weken schuift de maan voor bijna 90 procent voor de zon. "Het wordt een groot event. We pakken het groots aan."

DordtRodaRene

Nuijten na eerste nederlaag: ‘We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren’

“We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren”, is de vrij harde conclusie van FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten na de 0-1-nederlaag tegen Roda JC Kerkrade. De Dordtenaren konden de goede competitiestart vrijdagavond geen goed vervolg geven en verloren voor het eerst dit seizoen. Toch wordt er vooral gekeken naar aanknopingspunten en is het glas halfvol aan de Krommedijk.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

beeldvoorstraat

Tranen en bloemen in straat waar peuter verongelukte: ‘Dit heeft heel veel impact’

Rozen, tekeningen en knuffeltjes. Op de Dordtse Voorstraat worden donderdagochtend steeds meer steunbetuigingen geplaatst op de plek van een fataal ongeluk een dag eerder. Een jong kind kwam na een aanrijding met een bestelbus om het leven. "Ik werd wakker met een knoop in mijn maag."

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.