gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noble te zien in finale The Voice Senior

3e861314b113ebf8032f028b39d8b892

De 71-jarige Marianne Noble is vrijdagavond te zien in de finale van The Voice Senior. Met zeven andere artiesten strijdt ze om de overwinning.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Met het nummer ‘Back To Black’ van Amy Winehouse, blies Noble tijdens haar blind audition de jury en alle kijkers achter de buis van hun stoel. “Wat een stem!” en “superstoer wijf”, waren de reacties van de juryleden.


In de jury zitten Gerard Joling, Gordon, Ilse de Lange, Angela Groothuizen en Marco Borsato, die de zangers ook coachen. De Dordtse koos voor coach Angela Groothuizen.


In de volgende ronde, de knockouts, zong Noble het nummer ‘Let’s Stay Together’ van Al Green. Met een staande ovatie sloot ze haar optreden af, maar niet haar avontuur bij The Voice. Nog twee kandidaten waren na haar aan zet, toch konden zij Noble niet uit de finale houden.


De finale begint om 20:30 uur op RTL 4. Voor de uitslag moet nog wat langer in spanning worden gezeten. Die wordt pas bekend gemaakt in de talkshow van Twan Huys, RTL Late Night.


(Foto: RTL/Talpa)

Lees ook

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

merwedebrugrws2

Vanaf donderdag kun je drie dagen lang helemaal niet meer over de Merwedebrug

De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."