Dordrecht, Netherlands

Noble treedt op in Glazen Huis

De Dordtse zangeres Marianne Noble is na haar deelname aan The Voice Senior niet alleen meer beroemd in onze stad. De telefoon staat roodgloeiend. Iedereen wil haar hebben.
Marjolein Vos | 17 september 2018 17:58 | Aangepast op 17 september 2018 17:58
"Vanmiddag belde ze van BNN, of ik langskom in het Glazen Huis. Dat vind ik super!" Maar een plaat maken, dat kan altijd nog. "Eerst ben ik nu bezig met het vormen van een band. Daarna zien we wel".

Dochter Menke, die regelmatig met haar moeder optreedt, is nu een soort personal assistant geworden. Ze zorgt ervoor dat Noble het niet te druk krijgt. Want er moet nog wel tijd over blijven om haar huis te stoffen en haar hondje uit te laten. Van naast haar schoenen lopen is dus geen sprake.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Nieuw zwembad op de gemeentegrens? Zo denkt de Hardinxveldse politiek erover

Wat verandert de gemeenteraadsverkiezing aan de plannen voor het gezamenlijke zwembad van Sliedrecht...

Vader van vermiste Yoran (16) over vondst voet: 'In mijn hart wist ik de uitkomst al'

Noodgedwongen krijgt het boek ‘Zoon, waar ben je?’ van Daniël Krol uit Sleeuwijk een sombere toevoeg...

Vergaderen in een boot of grote evenementen: dit komt in gerenoveerde Biesboschhal

Dat de Biesboschhal verkocht is en er iets mee gaat gebeuren, dat was al bekend. Nu is er ook meer d...

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...