Dordrecht, Netherlands

Noble treedt op in Glazen Huis

De Dordtse zangeres Marianne Noble is na haar deelname aan The Voice Senior niet alleen meer beroemd in onze stad. De telefoon staat roodgloeiend. Iedereen wil haar hebben.
Marjolein Vos | 17 september 2018 17:58 | Aangepast op 17 september 2018 17:58
"Vanmiddag belde ze van BNN, of ik langskom in het Glazen Huis. Dat vind ik super!" Maar een plaat maken, dat kan altijd nog. "Eerst ben ik nu bezig met het vormen van een band. Daarna zien we wel".

Dochter Menke, die regelmatig met haar moeder optreedt, is nu een soort personal assistant geworden. Ze zorgt ervoor dat Noble het niet te druk krijgt. Want er moet nog wel tijd over blijven om haar huis te stoffen en haar hondje uit te laten. Van naast haar schoenen lopen is dus geen sprake.

Lees ook

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...