Dordrecht, Netherlands

Nog dagen problemen op spoor Dordrecht - Rotterdam

De problemen op het spoor tussen Rotterdam en Dordrecht duren nog dagen. "De werkzaamheden zullen tot volgende week duren", meldt spoorbeheerder ProRail donderdagmiddag aan Rijnmond.
Petra Scheurwater | 30 januari 2020 17:07 | Aangepast op 30 januari 2020 17:07
Het gaat om een defect spoor in de Willemsspoortunnel. Tijdens een inspectie bleek dinsdag dat de klemmen die een spoorstaaf op hun plek houden niet goed werken. Daarom heeft ProRail besloten dat er niet meer over dit spoor mag worden gereden.


Een aannemer is gelijk aan de slag gegaan om de problemen op te lossen.

"De aanpassingen van de dienstregeling zullen in ieder geval tot volgende week duren en reizigers zullen hier dus ook nog enige tijd hinder door blijven ervaren", besluit ProRail.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...