Dordrecht, Netherlands

Nog één keer: nacht- en weekendafsluiting N3

De N3 bij de Wantijbrug is vanaf donderdagavond afgesloten voor de laatste weekendwerkzaamheden. Het asfalt van de Wantijbrug wordt dit weekend vervangen en schade in het betonnen brugdek wordt gerepareerd.
Sander de Jonge | 3 november 2021 13:14 | Aangepast op 3 november 2021 13:14
De werkzaamheden zijn de allerlaatste in een lange reeks van afsluitingen van de randweg. Sinds januari 2020 is er aan de N3 gewerkt en dat zorgde voor de nodige overlast voor weggebruikers.



De N3 (tussen de Provincialeweg en de Merwedestraat) wordt vanaf vrijdagochtend 05.00 uur in beide richtingen afgesloten. De afsluiting duurt tot maandag 05.00 uur.

Weggebruikers moeten woensdag- en donderdagavond ook rekening houden met oponthoud. Dan is de N3 tussen de Merwedestraat en de Provincialeweg dicht tussen 22.00 en 05.00 uur. Woensdagavond in de richting van Dordrecht, donderdagavond richting Papendrecht.

Meer informatie over de wegafsluitingen kun je lezen n3werkzaamheden.nl.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...