gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog even doorbijten bij verbouwing Gravenhorst

Het seniorencomplex Gravenhorst in Dubbeldam wordt nog druk gerenoveerd. De verbouwing had eind januari, begin februari klaar moeten zijn. De verwachtingen zijn dat de renovaties voor de bouwvak klaar zullen zijn.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Er worden verscheidene dingen aan de woning gedaan. Zo zijn de woningen bijvoorbeeld beter geïsoleerd, voor een duurzamer verbruik. “Voorheen moesten mensen hun ramen en deuren open zetten om de temperatuur in hun woonkamer te regelen. Dat is natuurlijk niet zo efficiënt”, vertelt Arend van Grootheest, penningmeester en bestuurslid bouwzaken. “Verder zijn onder andere de woonkamers en badkamers groter gemaakt en wordt er een extra bovenlaag aan het gebouw toegevoegd, zogenoemde penthouses.”

De verbouwingen gaan niet geheel van een leien dakje. Ondanks dat de bestuursleden er naar eigen zeggen alles aan doen om het zo leefbaar mogelijk te maken voor de bewoners, komen er ook klachten binnen over geluidsoverlast. Daar hebben de bestuursleden begrip voor. “We hebben bewoners verhuisd naar een andere vleugel en naar andere woningen in de stad. Nu zijn er daarvan weer een aantal terug verhuisd. Mensen denken dat het al over is, maar we zitten nog maar op de helft. Er moet bijvoorbeeld een lift vervangen worden en er worden penthouses gebouwd. Dat kan haast niet zonder overlast”, zegt Marianne Hezemans, bestuurslid huisvesting en bewonerscontacten.

Hezemans vertelt dat ze er alles aan zullen doen om het voor de bewoners zo aangenaam mogelijk te maken. “Zo zullen we blijven informeren over wanneer er welke werkzaamheden plaatsvinden en nodigen we bewoners uit om buitenshuis activiteiten te doen.”

Lees ook

kat vermist

Kat Oscar verdween op hoge snelheid, nu is hij terug bij Remco: 'Ik kon bijna niet praten'

Mooi nieuws: de ruim anderhalve week vermiste kat Oscar is gevonden. Oscar verdween op hoge snelheid vanuit Rijsoord, maar werd woensdagavond door iemand gezien in het Brabantse Oudenbosch. Zijn baasje Remco van Die is opgelucht: “Toen ik werd gebeld, kon ik bijna niet praten."

THUMB WEBSITE

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.