gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog geen grote problemen voor Aafje thuiszorg ondanks andere aanpak

2b6826f2b7ea95ce76a7b2a91a1af047.jpg

Ondanks de verhoogde druk op de zorgmedewekers zijn er voor Aafje thuiszorg nog geen grote problemen. “Wel moeten we signaleren wat er aan de hand is en alert zijn op de symptonen van het coronavirus”, vertelt wijkverpleegkundige Margot Zwaans in radioprogramma Studio de Witt.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De zorgverleners van Aafje hebben ook voldoende materiaal om de zorg te kunnen leveren. “Zo hebben wij zelf nog geen zorg afgezegd. Wel zijn er cliënten die de zorg hebben stopgezet en dit door familie laten doen. Daar hebben we natuurlijk begrip voor”, vindt Zwaans.

“Alleen de dagbesteding gaat niet door, waardoor we wel merken dat die mensen onrustiger worden of niet weten wat ze moeten doen. Voor ons is het dus goed samenwerken en kijken hoe het gaat.”

Voor de wijkverpleegkundige, die werkt in Wielwijk, valt ook de druk nog mee. “Maar de stress neemt wel toe als er meerdere coronapatiënten zijn. Daarvoor hebben we al wel een systeem voor bedacht, waar we de cliënten over hebben geïnformeerd. Want zij staan centraal: we blijven daarom de zorg leveren.”

Lees ook

Foto arikel afsluiting burg. raadtsingel.png

Werk aan Burgemeester de Raadtsingel net op tijd klaar voor sluiting brug

Er wordt al bijna een jaar gewerkt aan de Burgemeester de Raadtsingel en het einde lijkt in zicht te zijn. Vanaf 3 mei tot 17 juli 2026 wordt de laatste hand gelegd aan de weg. In deze periode wordt de Burgemeester de Raadtsingel regelmatig afgesloten voor doorgaand verkeer.

SLD sport web.png

Droom spat uiteen: Sliedrecht Sport verliest volleybalfinale voor landskampioenschap

Sliedrecht Sport heeft zaterdagavond net naast het landskampioenschap zaalvolleybal gegrepen. Na een spannende finale, moesten de dames het met 3-1 in sets afleggen tegen Apollo 8 uit Borne. “Het gevoel is echt ontzettend klote”, zegt coach Daniël van Helden verbeten.

concertannefrank.png

Zondag op TV Dordrecht: Anne Frank herdenkingsconcert

In aanloop naar het 4 mei herdenkingsconcert van dit jaar in de Trinitatiskapel is deze zondag het Anne Frank concert uit 2024 te zien op TV Dordrecht.

furry foto.jpeg

Eerste furry walk in Dordrecht: 'Niemand wordt veroordeeld'

Heb jij een furry pak in de kast hangen en houd je van wandelen? De twee hobby’s zijn binnenkort te combineren tijdens Dordrechts aller eerste furry walk, georganiseerd door Lorenzo Filemon (32) uit Dordrecht. Op zondag 3 mei 2026 trekt de harige stoet door de stad.

uitreiking johan de witt speld.jpg

Gert van Engelen ontvangt Johan de Witt-speld

Gert van Engelen is sinds vrijdag trotse eigenaar van de Johan de Witt-speld. De onderscheiding wordt toegekend als waardering voor zijn inzet voor het vertellen van de levensverhalen van weggevoerde en vermoorde Joodse Dordtenaren tijdens de Tweede wereldoorlog.

fotoartikelijssmaak.jpg

Met deze ijssmaken kom jij de warme dagen wel door

Mei is zomers begonnen, en dus zijn de ijssalons in trek. Een bolletje chocola of vanille is op veel plekken wel te krijgen, maar tegenwoordig liggen er ook bijzondere smaken als hazelnootgebak of After-Eight in de vitrine. Hoe valt dat in de smaak? “After-Eight is mijn lievelingssmaak aller tijden.”