gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog geen oplossing voor verkeersprobleem Wilgenwende

982ff777252c95ca65924cc3c8d8929f

Bewoners van de Wilgenwende vragen de gemeenteraad om oplossingen voor de verkeersproblemen op de toegangsweg naar de wijk op te lossen. Deze weg kruist de Kilweg met aan beide kanten fietstunnels en, even verderop, een kruispunt met de oprit van de Laan van Nieuw Groenhove naar de N3.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De gemeente stelde dinsdagavond in de commissievergadering voor om hiervan een rotonde te maken. “Wij denken dat er andere dingen veel effectiever zullen zijn voor de doorstroming dan dat de gemeente nu voorstelt”, reageert Rob Martens daarop. “Wij stellen het aanbrengen van kruisen op het wegdek, de voorrangssituatie om het kruispunt te wijzigen en een extra rijstrook aan de Laan van Nieuw Groenhove toe te voegen.”

Martens voelt zich niet gehoord door de gemeente. “Voorstellen van de bewoners worden niet onderzocht, terwijl de oplossing van de gemeente veel geld kost, maar niets oplost.”


De commissie heeft wethouder Rik van der Linden gevraagd om voorstellen uit de wijk te onderzoeken. Tijdens de vergadering op 10 december wordt dit in de gemeenteraad besproken.

Lees ook

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

artikelfoto kazerne SLIE

Na decennia verhuist brandweer uit centrum Sliedrecht: 'Brok historie'

Dinsdagavond staat er iets bijzonders te gebeuren: de brandweer van Sliedrecht vertrekt uit het hart van het dorp en betrekt een nieuwe kazerne aan de Rijnstraat. De nieuwe brandweerkazerne is vanaf dan gevestigd in het voormalige politiebureau aan de rand van Sliedrecht. Omwonenden van de oude stek gaan de brandweer wel missen.

Zwembad

Als enige zwembad dat open is, rekent De Dubbel op dubbele drukte

Met een temperatuur van zo’n 27 graden is het dit pinksterweekend genieten geblazen. Reden voor velen om een verkoelende plons te nemen. Waar de één een duik neemt in de Merwelanden, kiest een ander voor het zwembad. Maar omdat het Wantijbad nog gesloten is, is die laatste keuze in Dordrecht niet reuze. Daarom maakt zwembad De Dubbel zich op voor topdrukte. “We verwachten dubbel zoveel drukte”, vertelt badjuffrouw en zwemlerares Astrid.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

burgemeester ter illustratie AI

rechtszaak

Oud-burgemeester Hendrik-Ido-Ambacht ook verdacht van jarenlange ontucht

Oud-burgemeester Herman J. van Hendrik-Ido-Ambacht, die vastzit voor het bezit van kinderporno, wordt nu ook verdacht van ontucht. Hij zou jarenlang een man hebben betast, die veel jonger was dan hij. De ontucht zou gedeeltelijk tijdens zijn burgemeesterschap zijn geweest en ook nog enkele jaren daarna.