gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog geen oplossing voor verkeersprobleem Wilgenwende

982ff777252c95ca65924cc3c8d8929f

Bewoners van de Wilgenwende vragen de gemeenteraad om oplossingen voor de verkeersproblemen op de toegangsweg naar de wijk op te lossen. Deze weg kruist de Kilweg met aan beide kanten fietstunnels en, even verderop, een kruispunt met de oprit van de Laan van Nieuw Groenhove naar de N3.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De gemeente stelde dinsdagavond in de commissievergadering voor om hiervan een rotonde te maken. “Wij denken dat er andere dingen veel effectiever zullen zijn voor de doorstroming dan dat de gemeente nu voorstelt”, reageert Rob Martens daarop. “Wij stellen het aanbrengen van kruisen op het wegdek, de voorrangssituatie om het kruispunt te wijzigen en een extra rijstrook aan de Laan van Nieuw Groenhove toe te voegen.”

Martens voelt zich niet gehoord door de gemeente. “Voorstellen van de bewoners worden niet onderzocht, terwijl de oplossing van de gemeente veel geld kost, maar niets oplost.”


De commissie heeft wethouder Rik van der Linden gevraagd om voorstellen uit de wijk te onderzoeken. Tijdens de vergadering op 10 december wordt dit in de gemeenteraad besproken.

Lees ook

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

foto 1 gluren buren

Vierde editie van Gluren bij de Buren staat voor de deur

In de schaduw van een boom genieten van prachtige klanken of onder een parasol je verwonderen over lokaal cabarettalent. Gluren bij de Buren biedt komende zondag ruim 60 verschillende acts om gratis van de genieten. Deze vierde editie voert je langs tientallen optredens door heel Dordrecht, van binnenstad tot buitenwijk.

PSX_20260527_233207

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.