gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nog geen oplossing voor verkeersprobleem Wilgenwende

982ff777252c95ca65924cc3c8d8929f

Bewoners van de Wilgenwende vragen de gemeenteraad om oplossingen voor de verkeersproblemen op de toegangsweg naar de wijk op te lossen. Deze weg kruist de Kilweg met aan beide kanten fietstunnels en, even verderop, een kruispunt met de oprit van de Laan van Nieuw Groenhove naar de N3.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De gemeente stelde dinsdagavond in de commissievergadering voor om hiervan een rotonde te maken. “Wij denken dat er andere dingen veel effectiever zullen zijn voor de doorstroming dan dat de gemeente nu voorstelt”, reageert Rob Martens daarop. “Wij stellen het aanbrengen van kruisen op het wegdek, de voorrangssituatie om het kruispunt te wijzigen en een extra rijstrook aan de Laan van Nieuw Groenhove toe te voegen.”

Martens voelt zich niet gehoord door de gemeente. “Voorstellen van de bewoners worden niet onderzocht, terwijl de oplossing van de gemeente veel geld kost, maar niets oplost.”


De commissie heeft wethouder Rik van der Linden gevraagd om voorstellen uit de wijk te onderzoeken. Tijdens de vergadering op 10 december wordt dit in de gemeenteraad besproken.

Lees ook

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.