Dordrecht, Netherlands

Nog onduidelijkheden rond vechtpartij

De politie weet nog steeds niet wie nou wie heeft geslagen en wanneer bij de vechtpartij afgelopen weekend op het Grotekerksplein. Een meisje en jongen werden daarbij geschopt en geslagen.
Peter Tromp | 1 november 2017 12:18 | Aangepast op 1 november 2017 12:18
De politie weet nog steeds niet wie nou heeft geslagen en wanneer bij de vechtpartij afgelopen weekend op het Grotekerksplein. Een meisje en jongen werden daarbij geschopt en geslagen. Twee mannen van 20 uit Zoetermeer zijn dezelfde avond al aangehouden. De politie heeft ook al getuigen gesproken. Toch is nog niet duidelijk wat er precies is gebeurd.

De politie zoekt nog meer getuigen en dan speciaal mensen die de vechtpartij hebben gefilmd. Agenten willen de beelden graag zien.

De vechtpartij vond plaats rond half vier 's nachts aan de achterkant van café De Kazerne. Bij de vechtpartij waren meerdere jongeren betrokken.

Foto: politie.nl


Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk.Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...