Dordrecht, Netherlands

Nog steeds lange file op A16

Op de A16 staat nog steeds een lange file richting Rotterdam. Bij Zwijndrecht reden rond 9.30 uur twee vrachtwagen tegen elkaar aan. Er zijn drie rijstroken afgesloten.
Peter Tromp | 30 januari 2017 10:46 | Aangepast op 30 januari 2017 10:46
De vertraging bedraagt nog steeds rond een half uur Er staat nog een file van zeker 12 kilometer. De bergingswerkzaamheden zijn bijna anderhalf uur later nog steeds in volle gang.

Verkeer vanuit Brabant wordt geadviseerd om te rijden via de A58 en A4.

Eén van de vrachtwagenchauffeurs zou gewond zijn geraakt en is naar het ziekenhuis gebracht. Hij zou bekneld hebben gezeten.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...