Dordrecht, Netherlands

Nog vroeger bloedprikken

Bloedprikken kan vanaf 1 mei bij het Albert Schweitzerziekenhuis Dordwijk nog vroeger op de ochtend dan nu al het geval is, namelijk om 7.00 uur.
Gert van der Steen | 1 mei 2017 13:52 | Aangepast op 1 mei 2017 13:52
Voor de tweede keer wordt het begintijdstip vervroegd ter wille van werkenden, die graag vóór werktijd daarvoor de gelegenheid willen hebben.

Het laboratorium dat de bloedafname en de analyses verzorgt heeft dat na onderzoek van de Cliëntenraad besloten. Gunstige bijkomstigheid is, dat tot 9.00 uur gratis kan worden geparkeerd op de parkeerstroken aan weerszijden van de tunnel.

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

Onderwaterhockey-primeur voor Dordrecht: dit gaat er gebeuren

Hockey, maar onder water? Veel Nederlanders zijn er nog niet mee bekend, maar inmiddels is onderwate...

Luke fotografeert meteoren en molens in een: ‘Je zit er een hele nacht voor, maar het resultaat mag er zijn’

“Ik had geluk, ééntje liet de reflectie van de vallende sterren in het water zien”, vertelt Luke Ver...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met een Dordtse Berlijner (of Berlijnse Dordtenaar?)

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met John Kunkeler. Hij is een gebo...

Buiten genieten van een film: hier in Dordrecht kan het

Film kijken kan thuis of in de bioscoop, maar deze maand ook in de buitenlucht. In de Kloostertuin i...

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...