Dordrecht, Netherlands

Nog zes jaar Burgemeester Brok

Burgemeester Brok is voorgedragen voor een tweede termijn. Dat heeft de herbenoemingscommissie onder leiding van Bert Staat bekend gemaakt. Brok heeft zelf aangegeven graag nog graag een tweede termijn aan te gaan.
Marjolein Vos | 30 juni 2015 14:01 | Aangepast op 30 juni 2015 14:01
Volgens Staat voldoet Brok volledige aan de profielschets en heeft hij met zijn betrokkenheid en goede netwerkkwaliteiten zijn ambities meer dan waar gemaakt.

Brok is sinds 1 februari 2010 burgemeester van Dordrecht. Als de Koning akkoord gaat met de voordracht, gaat het tweede termijn op 1 februari 2016.

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...