Dordrecht, Netherlands

Nog zes jaar Burgemeester Brok

Burgemeester Brok is voorgedragen voor een tweede termijn. Dat heeft de herbenoemingscommissie onder leiding van Bert Staat bekend gemaakt. Brok heeft zelf aangegeven graag nog graag een tweede termijn aan te gaan.
Marjolein Vos | 30 juni 2015 14:01 | Aangepast op 30 juni 2015 14:01
Volgens Staat voldoet Brok volledige aan de profielschets en heeft hij met zijn betrokkenheid en goede netwerkkwaliteiten zijn ambities meer dan waar gemaakt.

Brok is sinds 1 februari 2010 burgemeester van Dordrecht. Als de Koning akkoord gaat met de voordracht, gaat het tweede termijn op 1 februari 2016.

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...