Dordrecht, Netherlands

Nog zes jaar Burgemeester Brok

Burgemeester Brok is voorgedragen voor een tweede termijn. Dat heeft de herbenoemingscommissie onder leiding van Bert Staat bekend gemaakt. Brok heeft zelf aangegeven graag nog graag een tweede termijn aan te gaan.
Marjolein Vos | 30 juni 2015 14:01 | Aangepast op 30 juni 2015 14:01
Volgens Staat voldoet Brok volledige aan de profielschets en heeft hij met zijn betrokkenheid en goede netwerkkwaliteiten zijn ambities meer dan waar gemaakt.

Brok is sinds 1 februari 2010 burgemeester van Dordrecht. Als de Koning akkoord gaat met de voordracht, gaat het tweede termijn op 1 februari 2016.

Lees ook

Leren door te doen: de kinderen kunnen vanaf nu zelf een band plakken

Binnenband eruit, het lek opsporen en plakken maar! Ruim vijftig leerlingen uit groep acht van de Mo...

Kattenfilmpjes kijken voor het goede doel: dit weekend in Kinepolis Dordrecht

Kattenliefhebbers opgelet: CatVideoFest komt dit weekend opnieuw naar Kinepolis Dordrecht. Tijdens h...

Op Pad Met Ad op TV: hoe gaan raadsleden om met bedreigingen, intimidatie en geweld?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad interviewt presentator Ad van den Heerik Abdullah Uysal ...

Wat doe je bij een overstroming of brand? Kinderen leren het op deze plek

Leerpark Dordrecht krijgt binnenkort een gloednieuwe Risk Factory: een belevingscentrum voor kindere...

Poetsdoek in oven veroorzaakt brand in huis

In een huis aan de Torenstraat in Dordrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag brand uitgebroke...

Dordtenaar aangehouden in hotel voor dealen van drugs

Een 48-jarige Dordtenaar is woensdagavond aangehouden voor het dealen van drugs in en rond een hotel...