Dordrecht, Netherlands

Nominaties vrijwilligersprijs bekend

Repaircafé Dordrecht, Zorgboerderij De Veldlinden, Wereldkeuken, Stichting Voorlezen en Sport for Empowerment zijn genomineerd voor de Vrijwilligersprijs 2015.
Peter Tromp | 1 december 2015 09:58 | Aangepast op 1 december 2015 09:58
De selectiecommissie koos hen uit 40 aangemelde organisaties. Sport for Empowerment is door publiek genomineerd door te stemmen via een website. 

Met de Vrijwilligersprijs wil het gemeentebestuur alle vrijwilligers in Dordrecht in het zonnetje zetten. Bij het kiezen van de genomineerden heeft de selectiecommissie gelet op verschillende aspecten van het vrijwilligerswerk.

De jury kiest vervolgens uit de vijf genomineerden de drie winnaars. Deze worden bekendgemaakt op donderdag 10 december tijdens het vrijwilligersfeest in Kunstmin.


Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...