gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noordparkfestival barst weer los

In Zwijndrecht wordt op zaterdag 25 juni het jaarlijkse Noordparkfestival gehouden.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het festival biedt natuurlijk muziek en de cultuurmarkt, maar dit jaar wordt ook een extra evenement georganiseerd voor amateurschilders. Zij worden uitgenodigd om plaats te nemen achter een schildersezel en hun eigen impressie van het festival op het doek te zetten. Dat doek moeten ze dan wel zelf meebrengen. Deze kunst wordt na afloop van het festival getoond in de etalage van leegstaande winkels in winkelcentrum Walburg.

Het muziekprogramma speelt zich op drie podia af tussen 12 en 6 uur, waar ook een dansdemonstratie van ‘Steph’s Dance’ te zien is.

Natuurlijk is er op de cultuurmarkt gelegenheid om werk van verschillende kunstenaars te bewonderen en kennis te maken met verschillende verenigingen en culturele organisaties. Houtkunstenaar Peter van Beveren geeft er een demonstratie en er is een uitgebreide collectie sieraden en woondecoratie te verkrijgen.

Tenslotte komen ook de kinderen ruim aan bod in het Kinderdorp met poppentheater, ballonartiest Rolando en teken- en schilderworkshops.

Het hele programma is te vinden op de website: Noordparkfestival.nl.

Lees ook

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

halloweenfeest verstoord website

Halloweenfeest verstoord door vuurwerkgooiers: politie grijpt in

Tijdens een halloweenfeest in de wijk Oostpolder in Papendrecht is zaterdag illegaal vuurwerk afgestoken door groepen jongeren. De politie moest ter plaatse komen om de rust terug te brengen. De jongeren renden naar een andere straat, waar de politie met wapenstokken moest optreden.

fancycrave1-hands-820272

Sites van gemeenten niet toegankelijk voor bezoekers met beperking: 'Mensen worden uitgesloten'

Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.

Jens foto met 2 ouderen

Jens (22) woont tussen de ouderen: ‘Ontzettend leuk, ik geniet ervan’

Als jongere in een seniorencomplex wonen, voor Jens is het de werkelijkheid. Hij woont in het Sterrenwiel in Sterrenburg met korting, op voorwaarde dat hij vrijwilligerswerk doet voor de senioren. “Ondanks mijn aarzelingen aan het begin ben ik blij dat hij er is”, zegt bewoner Gerard van Ek.