gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noordparkfestival barst weer los

In Zwijndrecht wordt op zaterdag 25 juni het jaarlijkse Noordparkfestival gehouden.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het festival biedt natuurlijk muziek en de cultuurmarkt, maar dit jaar wordt ook een extra evenement georganiseerd voor amateurschilders. Zij worden uitgenodigd om plaats te nemen achter een schildersezel en hun eigen impressie van het festival op het doek te zetten. Dat doek moeten ze dan wel zelf meebrengen. Deze kunst wordt na afloop van het festival getoond in de etalage van leegstaande winkels in winkelcentrum Walburg.

Het muziekprogramma speelt zich op drie podia af tussen 12 en 6 uur, waar ook een dansdemonstratie van ‘Steph’s Dance’ te zien is.

Natuurlijk is er op de cultuurmarkt gelegenheid om werk van verschillende kunstenaars te bewonderen en kennis te maken met verschillende verenigingen en culturele organisaties. Houtkunstenaar Peter van Beveren geeft er een demonstratie en er is een uitgebreide collectie sieraden en woondecoratie te verkrijgen.

Tenslotte komen ook de kinderen ruim aan bod in het Kinderdorp met poppentheater, ballonartiest Rolando en teken- en schilderworkshops.

Het hele programma is te vinden op de website: Noordparkfestival.nl.

Lees ook

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

pixabay containers

Kliko eerder aan de straat vanwege de hitte

Inwoners van onder meer Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam moeten deze donderdag en vrijdag hun kliko eerder aan de straat zetten dan gebruikelijk. Vanwege de hitte werkt de buitendienst met een tropenrooster en wordt afval eerder opgehaald.

politiestock

Dordtenaar raakt gewond bij schietpartij in Breda

Een 20-jarige Dordtenaar is in de nacht van zaterdag op zondag gewond geraakt bij een schietpartij in Breda. Het slachtoffer werd beschoten op de Tolbrugstraat en is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.