gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Noordparkfestival barst weer los

In Zwijndrecht wordt op zaterdag 25 juni het jaarlijkse Noordparkfestival gehouden.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het festival biedt natuurlijk muziek en de cultuurmarkt, maar dit jaar wordt ook een extra evenement georganiseerd voor amateurschilders. Zij worden uitgenodigd om plaats te nemen achter een schildersezel en hun eigen impressie van het festival op het doek te zetten. Dat doek moeten ze dan wel zelf meebrengen. Deze kunst wordt na afloop van het festival getoond in de etalage van leegstaande winkels in winkelcentrum Walburg.

Het muziekprogramma speelt zich op drie podia af tussen 12 en 6 uur, waar ook een dansdemonstratie van ‘Steph’s Dance’ te zien is.

Natuurlijk is er op de cultuurmarkt gelegenheid om werk van verschillende kunstenaars te bewonderen en kennis te maken met verschillende verenigingen en culturele organisaties. Houtkunstenaar Peter van Beveren geeft er een demonstratie en er is een uitgebreide collectie sieraden en woondecoratie te verkrijgen.

Tenslotte komen ook de kinderen ruim aan bod in het Kinderdorp met poppentheater, ballonartiest Rolando en teken- en schilderworkshops.

Het hele programma is te vinden op de website: Noordparkfestival.nl.

Lees ook

fotomerwedestraatweg.png

Brandgevaar: verenigingen moeten halsoverkop pand uit. 'Waar moeten we naartoe?'

Een brief op de mat krijgen dat je binnen een week je pand wordt uitgezet. Dit overkwam verschillende verenigingen en organisaties uit Dordrecht. Ze zitten tot eind deze week nog in het oude schoolgebouw langs de N3 op de Staart. Daarna worden ze op straat gezet, want het gebouw voldoet niet aan brandveiligheidseisen.

dd20251017DSC00742.jpg

Illegale kaartjes te koop in aanloop naar FC Dordrecht – ADO

ADO Den Haag kan zondag op bezoek bij FC Dordrecht kampioen worden, maar in het uitvak mogen slechts 200 supporters. Er is daarom veel vraag naar kaarten, óók op thuistribunes, maar doorverkoop is ten strengste verboden. “Er zijn pogingen gedaan, die hebben we kunnen tackelen”, laat algemeen directeur Hans de Zeeuw weten.

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_01_38_02.Still001.png

Piepjonge fietser naar het ziekenhuis na aanrijding

Op de Merwedestraat in Dordrecht is woensdagmiddag een jonge fietser gevallen. Bij het oversteken werd het jongetje geschept door een bestuurder.

spuiweg--spuiboulevard.jpg

Een deel van de Spuiweg 10 dagen afgesloten

Nu de Hellingen weer open is, is de afslag Spuiweg-Spuiboulevard afgesloten voor auto’s en fietsers. Van 7 april tot en met 17 april zal de weg onbereikbaar zijn. Er wordt gewerkt aan kabels en leidingen, in opdracht van Stedin.

fotodeetos.png

DeetosSnel heeft na spektakelstuk nog één zege nodig voor promotie

Speelt DeetosSnel/QLS volgend seizoen op het hoogste korfbalniveau van Nederland? De Dordtenaren rekenden dinsdagavond in een beslissende confrontatie af met het Hardinxveldse HKC/Creon Kozijnen (26-23) en zijn nog maar één zege verwijderd van promotie.

Wantijbad foto 3

Grote renovatie Wantijbad in volle gang: tenten bedekken zwembad

Het Wantijbad in Dordrecht wordt gerenoveerd. Alle attributen die het bad veilig en schoon moeten houden worden aangepakt, net als de uitstraling. Zo kan het zwembad nog veiliger worden gemaakt. Voor de zomer begint is het bad weer open.