Dordrecht, Netherlands

Noordparkfestival barst weer los

In Zwijndrecht wordt op zaterdag 25 juni het jaarlijkse Noordparkfestival gehouden.
Gert van der Steen | 13 juni 2016 10:25 | Aangepast op 13 juni 2016 10:25
Het festival biedt natuurlijk muziek en de cultuurmarkt, maar dit jaar wordt ook een extra evenement georganiseerd voor amateurschilders. Zij worden uitgenodigd om plaats te nemen achter een schildersezel en hun eigen impressie van het festival op het doek te zetten. Dat doek moeten ze dan wel zelf meebrengen. Deze kunst wordt na afloop van het festival getoond in de etalage van leegstaande winkels in winkelcentrum Walburg.

Het muziekprogramma speelt zich op drie podia af tussen 12 en 6 uur, waar ook een dansdemonstratie van ‘Steph’s Dance’ te zien is.

Natuurlijk is er op de cultuurmarkt gelegenheid om werk van verschillende kunstenaars te bewonderen en kennis te maken met verschillende verenigingen en culturele organisaties. Houtkunstenaar Peter van Beveren geeft er een demonstratie en er is een uitgebreide collectie sieraden en woondecoratie te verkrijgen.

Tenslotte komen ook de kinderen ruim aan bod in het Kinderdorp met poppentheater, ballonartiest Rolando en teken- en schilderworkshops.

Het hele programma is te vinden op de website: Noordparkfestival.nl.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...