gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

NPO-Topdoks in ASZ

0ad4c5b8d76c7bd040704e3ea6d7a33e

Het NPO-kinderprogramma Topdoks is in een coronaspecial langs geweest bij de speciale testlocatie voor medisch personeel in het Albert Schweitzer ziekenhuis.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
Presentator Elbert liet zichzelf testen door arts-microbioloog dokter Inge. Omdat hij zelf ook dokter is, neemt hij zelf zijn test af. “Dit is een heel gek gevoel. Het kriebelt heel erg”, zegt de presentator met tranen in zijn ogen. Hij legt uit dat je met het wattenstaafje de cellen achterin je keel moet ‘wegschrapen’ omdat het coronavirus zich daarin nestelt. “Het wattenstaafje is een van de zwaarden waarmee we vechten tegen corona.”

In het programma laten ze precies zien hoe ze bij een coronatest te werk gaan, en hoe ze er in het moleculaire microbiologie lab achter komen of iemand corona heeft. &fbclid=IwAR3a-MEDLe44FjxSjVErgJrbAlOsxPSp7lNcVwx2QEEal_G6_ViGmc7LKmg

Lees ook

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.