Dordrecht, Netherlands

Nu ook appen met de gemeente

Contact opnemen met een gemeente in de Drechtsteden kan nu ook via WhatsApp. Alle plaatsen hebben hun eigen nummer. Alleen Hardinxveld-Giessendam doet nog niet mee met de berichtendienst.
Peter Tromp | 4 april 2017 11:32 | Aangepast op 4 april 2017 11:32
De gemeente zegt binnen één uur te reageren. Als je een vraag stelt buiten openingstijden, komt er de volgende werkdag binnen twee uur een reactie.

De gemeente beschikt pas sinds kort over een mobiel nummer. Daarom kon er voorheen nog geen contact worden gezocht via WhatsApp.

De gemeenten gebruiken de berichtendienst om hun dienstverlening te verbeteren. Op de website van de gemeente Dordrecht is het telefoonnummer te vinden op de pagina met contactgegevens.

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...