Dordrecht, Netherlands

Nu ook appen met de gemeente

Contact opnemen met een gemeente in de Drechtsteden kan nu ook via WhatsApp. Alle plaatsen hebben hun eigen nummer. Alleen Hardinxveld-Giessendam doet nog niet mee met de berichtendienst.
Peter Tromp | 4 april 2017 11:32 | Aangepast op 4 april 2017 11:32
De gemeente zegt binnen één uur te reageren. Als je een vraag stelt buiten openingstijden, komt er de volgende werkdag binnen twee uur een reactie.

De gemeente beschikt pas sinds kort over een mobiel nummer. Daarom kon er voorheen nog geen contact worden gezocht via WhatsApp.

De gemeenten gebruiken de berichtendienst om hun dienstverlening te verbeteren. Op de website van de gemeente Dordrecht is het telefoonnummer te vinden op de pagina met contactgegevens.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...