Dordrecht, Netherlands

Oefenduel tegen Feyenoord verboden

FC Dordrecht oefent op zaterdag 18 juli op het veld van VCK Koudekerke tegen een selectie van Zeeuwse voetballers. In plaats van tegen Feyenoord.
Jan Bouwens | 3 juli 2015 10:23 | Aangepast op 3 juli 2015 10:23
Dordrecht zou die dag met Feyenoord sparren, maar de burgemeester van Bergen op Zoom had een verbod uitgevaardigd tegen dat duel. Dat meldt fcdordrecht.nl. Feyenoord speelt in plaats daarvan tegen VVV Venlo.

FC Dordrecht vond een alternatief in het Zeeuwse voetbalelftal, dat eerst een vriendschappelijke wedstrijd tegen Real Zaragoza had gepland. Maar nadat Zaragoza promotie was misgelopen, besloot de Spaanse club het trainingskamp in Nederland te schrappen.

De eerstvolgende oefenwedstrijd van FC Dordrecht vindt komende zaterdag plaats, in Waardenburg, tegen een regioteam uit de West-Betuwe. Op zaterdag 11 juli spelen de schapenkoppen vriendschappelijk tegen RKC.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...