gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Olympisch kampioenen gehuldigd in Dordt

Het startschot van de City Swim wordt zaterdag gelost door Olympische kampioenen Ferry Weertman en Sharon van Rouwendaal. De zwemmers wonnen in Rio een gouden medaille bij het openwaterzwemmen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De Olympisch kampioenen worden zaterdagmiddag om half twee door de KNZB gehuldigd op het start- en finishponton in de Kuipershaven. Daarvoor krijgen zij een ereronde door de Dordtse havens per boot.


De City Swim staat voor de tweede keer in het teken van Swim to Fight Cancer, waarbij de deelnemers zich laten sponsoren. De opbrengst is bestemd voor onderzoek naar kanker. In 2015 werd er ruim 188.000 euro opgehaald.


De Olympische kampioen openwaterzwemmen uit 2008, Maarten van der Weijden, duikt zelf ook de Dordtse havens in om 2,5 kilometer te zwemmen.

Lees ook

boodschappenpexels

Winkels in meer gemeenten open op zondag: 'Keuzevrijheid voor ondernemers en inwoners'

Steeds meer gemeenten in onze streek willen ondernemers de mogelijkheid geven hun winkels ook op zondag te openen. Waar momenteel winkels alleen in Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht open zijn op deze dag, hebben ook Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk nu dergelijke plannen in hun coalitieakkoord staan.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

businkgoed

Bed in brand op tweede etage van flat, bewoner nagekeken

In een flat aan de Dordtse Troelstraweg heeft maandagmiddag brand gewoed. Volgens een brandweerwoordvoerder stond in een appartement op de tweede etage een bed in brand.