gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

OMC wacht af wat de KNVB beslist

Voetbalclub OMC heeft nog geen idee wat er nu gaat gebeuren na de wedstrijd die zondag door scheidsrechter Francisca werd gestaakt. Die brak de wedstrijd af bij een 2-0 voorsprong voor tegenstander Raamsdonk, nadat hij door een speler van OMC werd aangevallen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Wedstrijdsecretaris Ron Bakker zegt dat de club (gelukkig) geen ervaring heeft met dit soort gebeurtenissen. Het is dan ook nog onduidelijk welke maatregelen de KNVB gaat nemen en wat dat voor de club zal betekenen.

Na een half uurtje spelen stond de thuisclub met 2-0 achter en OMC-speler Caliskan was het al een aantal keren niet eens geweest met de arbitrage. Omdat hij dat luidkeels kenbaar maakte was hij al tegen een gele kaart opgelopen. Toen hij bij een gemiste kans zichzelf op een grove manier vervloekte kreeg hij daar een tweede gele kaart voor en moest dus vertrekken. Daarop trapte hij de scheidsrechter in eerste instantie tegen zijn been, maar vervolgens ook tegen het hoofd. Die brak de wedstrijd onmiddellijk af. Ook de aanvoerder van het OMC-elftal besloot niet verder te willen spelen. De club heeft Furkan Caliskan onmiddellijk voor acht wedstrijden geschorst en wacht nu af wat de KNVB beslist over de wedstrijd en over de speler.

Lees ook

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”