Dordrecht, Netherlands

Omgekomen man bij schietincident is 42-jarige Dordtenaar

De man die in de nacht van 26 april werd neergeschoten in de Johan van Heemskerckstraat, is een 42-jarige man uit Dordrecht. Dat meldt de politie.
Vivian Rutte | 26 april 2020 15:00 | Aangepast op 26 april 2020 15:00
De man werd even na middernacht op straat meerdere malen beschoten. Hij is direct overleden aan de gevolgen van de beschieting. De politie is een omvangrijk onderzoek gestart met een speciaal rechercheteam.

Hoewel het incident rond middernacht gebeurde, hoopt de politie dat er toch getuigen zijn geweest. Deze kunnen zich melden via 0900-8844.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Lees ook

Vrijwilligers overhandigen petitie aan burgemeester om sluiting van cultuurcentrum DOOR te voorkomen

‘Behoud de culturele broedplaats waar kunst, cultuur en mensen elkaar ontmoeten’, dat is de boodscha...

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

De Dordtse raad reageert vol afschuw op de gebeurtenissen op begraafplaats Essenhof. Daar zijn grave...

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...

Caty Groen schrijft tiende boek in misdaadreeks: 'Als ik iets interessants voorbij zie komen, schrijf ik het gelijk op'

Een rechercheur, een onopgeloste moord en Dordrecht als decor: dat zijn de vaste ingrediënten van de...

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...