Dordrecht, Netherlands

Omgekomen man bij schietincident is 42-jarige Dordtenaar

De man die in de nacht van 26 april werd neergeschoten in de Johan van Heemskerckstraat, is een 42-jarige man uit Dordrecht. Dat meldt de politie.
Vivian Rutte | 26 april 2020 15:00 | Aangepast op 26 april 2020 15:00
De man werd even na middernacht op straat meerdere malen beschoten. Hij is direct overleden aan de gevolgen van de beschieting. De politie is een omvangrijk onderzoek gestart met een speciaal rechercheteam.

Hoewel het incident rond middernacht gebeurde, hoopt de politie dat er toch getuigen zijn geweest. Deze kunnen zich melden via 0900-8844.

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...