gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Omleidingen door werkzaamheden Engelenburgerbrug

11c33aadc121330b32444136c5d545b2

De werkzaamheden rondom de Engelenburgerbrug zijn nu echt in volle gang. De bomen worden verplaatst en de stoep ligt open.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Nog deze maand gaat de brug over de Nieuwe Haven een jaar lang dicht voor groot onderhoud. Zo wordt niet alleen het mechanisme waarmee de brug open en dicht kan aangepakt, ook de palen waar de brug op rust moeten er uit en de kademuren worden hersteld.


De reparatie duurt van januari tot december 2020. Voor de automobilisten, fietsers en voetgangers is er een omleidingroute gemaakt.


De omleiding gaat over de Roobrug naar het Nieuwe Werck. Voetgangers kunnen ook via de Lange Ijzeren brug. Ook komt er een tijdelijke brug, om die te plaatsen zijn alvast wat meerpalen uit de Nieuwe Haven verwijderd. Die belemmerden de doorgang van de boot die de tijdelijke brug moet plaatsen.

Lees ook

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.