Dordrecht, Netherlands

Omleidingen door werkzaamheden Engelenburgerbrug

De werkzaamheden rondom de Engelenburgerbrug zijn nu echt in volle gang. De bomen worden verplaatst en de stoep ligt open.
Jordy Nijenhuis | 9 januari 2020 16:15 | Aangepast op 9 januari 2020 16:15
Nog deze maand gaat de brug over de Nieuwe Haven een jaar lang dicht voor groot onderhoud. Zo wordt niet alleen het mechanisme waarmee de brug open en dicht kan aangepakt, ook de palen waar de brug op rust moeten er uit en de kademuren worden hersteld.


De reparatie duurt van januari tot december 2020. Voor de automobilisten, fietsers en voetgangers is er een omleidingroute gemaakt.


De omleiding gaat over de Roobrug naar het Nieuwe Werck. Voetgangers kunnen ook via de Lange Ijzeren brug. Ook komt er een tijdelijke brug, om die te plaatsen zijn alvast wat meerpalen uit de Nieuwe Haven verwijderd. Die belemmerden de doorgang van de boot die de tijdelijke brug moet plaatsen.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...