Dordrecht, Netherlands

Omleidingen door werkzaamheden Engelenburgerbrug

De werkzaamheden rondom de Engelenburgerbrug zijn nu echt in volle gang. De bomen worden verplaatst en de stoep ligt open.
Jordy Nijenhuis | 9 januari 2020 16:15 | Aangepast op 9 januari 2020 16:15
Nog deze maand gaat de brug over de Nieuwe Haven een jaar lang dicht voor groot onderhoud. Zo wordt niet alleen het mechanisme waarmee de brug open en dicht kan aangepakt, ook de palen waar de brug op rust moeten er uit en de kademuren worden hersteld.


De reparatie duurt van januari tot december 2020. Voor de automobilisten, fietsers en voetgangers is er een omleidingroute gemaakt.


De omleiding gaat over de Roobrug naar het Nieuwe Werck. Voetgangers kunnen ook via de Lange Ijzeren brug. Ook komt er een tijdelijke brug, om die te plaatsen zijn alvast wat meerpalen uit de Nieuwe Haven verwijderd. Die belemmerden de doorgang van de boot die de tijdelijke brug moet plaatsen.

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...