gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Omrijden dit weekend

cc7a8738ef0872c36b5b64b72bd400d9

Komend weekend is de A16 van Breda richting Rotterdam afgesloten vanaf de Moerdijkbrug tot aan Dordrecht-Centrum. De werkzaamheden starten vrijdag 14 juni om 21.00 uur en duren tot maandag 17 juni 05.00 uur.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Rijkswaterstaat voert dan verschillende werkzaamheden uit. Ze vervangen de deklaag van het asfalt, alle zogenoemde detectielussen in de weg en het weegsysteem. Ook gaan ze het fietsviaduct bij Amstelwijck schoonmaken.

De omleidingsroute’s op een rijtje:

De A16 is afgesloten van Breda naar Rotterdam vanaf knooppunt Klaverpolder tot afslag 21 Dordrecht-Centrum. Doorgaand verkeer naar Rotterdam rijdt om via de A59, A27 en de A15 of via de A17, A59 en A29. Verkeer naar de A16 Rotterdam vanaf Amstelwijck, Sterrenburg en N3 rijdt via de N3 richting 's-Gravendeel. De omleidingsroute gaat vanaf daar via de Rijksstraatweg, Mijlweg en Laan der Verenigde Naties. Verkeer vanaf de Kiltunnel en de bedrijven op Dordt-West richting Rotterdam rijdt via de N3 naar Papendrecht en vervolgens A15.

Rijkswaterstaat pakt de doorstromingsproblemen van het verkeer op het knooppunt A16/N3 aan. Dat doen ze met de aanleg van een nieuwe oprit vanaf de N3 naar de A16. Daar komt een klaverblad.

Lees ook

105e4d8d-fa56-3a35-9387-3827249949d5.jpg

Uitzonderlijk warme en droge zomer, maar waar zijn de onweersbuien?

Temperaturen hoger dan 30 graden, een kurkdroge bodem en dagenlang een brandende zon: het klinkt als het perfecte recept voor een zomer vol spectaculaire onweersbuien. Toch bleef het deze zomer opvallend vaak stil aan de hemel. Waar bleven die verkoelende plensbuien en donderslagen? En waarom levert extreme warmte lang niet altijd onweer op?

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.