Dordrecht, Netherlands

Omstanders vissen dronken bestuurder uit sloot na ongeluk

Een auto kwam maandagavond in de sloot terecht aan de Zanddijk. De bestuurder van de auto is ongedeerd uit het water gehaald door omstanders. Veel hulpdiensten werden opgeroepen voor het ongeluk.
Marie Frenay | 7 juni 2022 10:41 | Aangepast op 7 juni 2022 10:41
De brandweer, een trauma- en politiehelikopter en duikers moesten uitrukken voor het ongeluk. De bestuurder werd ongedeerd uit de auto gehaald door omstanders, maar de hulpdiensten wilden de aanwezigheid van een bijrijder uitsluiten. De duikers plozen daarom het water tot op de bodem uit en de politiehelikopter zocht de omgeving af vanuit de lucht. Er was geen bijrijder aanwezig.

Een Duitse man veroorzaakte het ongeluk. Volgens de politie is hij aangehouden op verdenking van het rijden onder invloed.

Lees ook

Hulpdiensten massaal uitgerukt voor fiets langs sloot in Papendrecht

Veiligheidsdiensten zijn op dinsdagmorgen groots uitgerukt voor een loos alarm in Papendrecht. Er we...

Koelvrachtwagen op z’n kant: ‘Ik heb zoiets in 40 jaar nog nooit meegemaakt’

Een koelvrachtwagen van familiebedrijf Nickoot B.V. raakte woensdagmiddag op zijn kant op de Mijlweg...

Politie valt huis binnen, man (35) verzet zich hevig en moet getaserd worden

De politie heeft op woensdagochtend een vijfendertigjarige Rotterdammer opgepakt in de Noorderstraat...

In brand gestoken bedrijfsbusjes gelinkt aan andere incidenten, steeds hetzelfde bouwbedrijf doelwit

De twee busjes van bouwbedrijf Motif die eind juni zijn uitgebrand in Dordrecht hebben ook een link ...

Buurt direct in actie bij heftige explosie in Papendrecht

Na de heftige explosie en brand aan de Vincent van Goghlaan in Papendrecht, is de buurt gelijk in ac...

Hitte zorgt voor branden: brandweer twee keer in actie

Onder tropische omstandigheden heeft de brandweer van Ridderkerk dinsdag tweemaal moeten uitrukken v...