gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onbegrip bij bewoners Tweelingstraat na aflopen huurcontract: ‘Ik kom gewoon op straat te staan’

ff3fe1a128b88520b494af050ef5fd79

Tientallen bewoners van de flats aan de Tweelingstraat dienen volgens woningcorporatie Trivire op 1 mei hun woning te verlaten voor renovatie van de flats. Deze boodschap zorgde voor onbegrip bij bewoners. “Ik weet niet wat ik nu moet doen”, vertelt bewoner Joshua Finn.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De woningen krijgen tijdens de renovatie dubbele beglazing en een nieuwe keuken, badkamer en geiser. Daarna moeten de flats worden verhuurd aan andere bewoners. Huidige bewoners hebben gezamenlijk een bezwaarbrief naar Stichting Trivire gestuurd. Een gesprek hierna liep op niets uit, waarna bewoners een advocaat inschakelden. 

“Met het idee van huurbescherming zijn we naar de advocaat gestapt. Die nam onze zaak aan en hiermee gaan we naar de rechter. Ik vind het raar dat ze mensen op straat zetten in deze tijd, zeker de mensen die kwetsbaarder zijn. Ook hebben ze nog niets laten weten over de zaak."


Woningcorporatie Trivire is voor RTV Dordrecht niet bereikbaar voor commentaar. Ook is het nog niet bekend wanneer het kort geding plaatsvindt.

Lees ook

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

politiestock

Man onder bedreiging van vuurwapen beroofd tijdens verkoopafspraak

Een man is woensdagavond beroofd in Ridderkerk onder bedreiging van een vuurwapen. Ook is het slachtoffer geslagen met een hamer, meldt de politie.

nk2026102893A09535

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

Winteropvang-Dordrecht-768x576

Dak- en thuislozen kunnen hier opnieuw terecht deze winter

Voor dak- en thuislozen uit onze streek komt opnieuw een tijdelijke regionale winteropvang in Gorinchem. Vanaf 1 december biedt Gebouw C, pal naast het Stadhuis, onderdak voor wie Dordrecht moeilijker bereikbaar is. De kosten worden betaald uit rijksmiddelen van maatschappelijke opvang, Dordrecht beheert deze regionale pot.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.