gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondanks corona goede zomer voor Wantijbad

5301edfbbd60adb6739299ca3fcc5f11.jpg

Het was vorig jaar rond deze tijd een stuk drukker in het Wantijbad. Door de coronacrisis is het zwembad inmiddels wel open, maar wel met een stuk minder bezoekers.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Toch weten mensen het zwembad goed te vinden, zegt bestuurslid Chantal Touw: “Het hangt wel een beetje van het weer af, want als het bewolkt is, is het vaak heel stil hier. Maar de baantjeszwemmers en ook kinderen komen hier veel naartoe, dus dat is erg leuk.”

Vanwege het coronavirus moet vooraf worden gereserveerd bij het zwembad. Bezoekers krijgen een paaltje mee om hun plek op de ligweide te markeren. “We zien dat iedereen goed afstand houdt, terwijl de kinderen lekker met elkaar hun gang gaan. De badmeesters spreken mensen erop aan als mensen de regels even uit het oog verliezen, en dat werkt.”

Hoewel het Wantijbad door de coronamaatregelen een stuk minder capaciteit heeft dan normaal, is het toch een geslaagde zomer, vindt Chantal: “Wij zijn er voor Dordtenaren die lekker willen genieten van het mooie weer en het water, niet om tonnen winst te maken.” Op vrijdag worden tropische temperaturen verwacht, maar het Wantijbad is al helemaal volgeboekt.

Foto: Jordy Nijenhuis








Lees ook

delilah.png

Delilah en haar 1-jarige dochter moeten huis uit: ‘Dalijk sta ik op straat’

De 29-jarige Delilah uit Dordrecht zit met de handen in het haar. Ze woont tijdelijk bij haar oma met haar 1-jarige dochter, als plots haar oma overlijdt eind februari. Dat is zeer emotioneel, maar levert ook een praktisch probleem op: Delilah moet per 1 mei uit het huurhuis van oma vertrekken.

patiëntenportaal ziekenhuis.jpeg

CYBERCRIME

Patiëntendossier ASz weer bereikbaar na hack softwarebedrijf

Het cliëntenportaal van het Albert Schweitzer ziekenhuis werkt weer. Na een hack bij de softwareleverancier van het ziekenhuis was dat portaal twee weken niet te gebruiken. Volgens het ziekenhuis zijn alle dossiers weer te raadplegen, kunnen afspraken worden bekeken en folders ingezien.

OPMA20260417 Museum 40-45.jpg

Op Pad Met Ad: In gesprek met Ed Vermeulen van Museum 1940 - 1945 over de Tweede Wereldoorlog

Vrijheid is niet vanzelfsprekend, zo vindt ook presentator Ad van den Herik. In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad krijgt Ad een rondleiding door Museum 1940 - 1945. Voorzitter Ed Vermeulen leidt hem rond. De mannen gaan in gesprek over de verschillende attributen in het museum en het verhaal erachter.

Oude bibliotheek Hendrik ido Ambacht.png

Bibliotheek Hendrik-Ido-Ambacht maand lang dicht wegens verhuizing

Wie in Hendrik-Ido-Ambacht graag bij de bibliotheek komt om boeken te lenen of activiteiten bij te wonen, zal dit in mei tijdelijk op een andere locatie moeten doen. De bibliotheek is van maandag 4 mei tot en met zondag 31 mei gesloten door de verhuizing naar het vernieuwde Cascade.

9d6ad7c7-ad74-3753-a6f6-fe40f47851d5.jpg

70 jaar oude A16-verlichting krijgt tweede leven als designlamp

Jarenlang hingen ze boven de snelweg tussen Rotterdam en Breda, nu in huizen en kantoren. De lampen die ooit de A16 in onze streek verlichtten, krijgen in Rotterdam een tweede leven als designobject.

politieauto.png

Politie ziet woning met voordeur wagenwijd open

Een opvallende melding voor de politie in Papendrecht dinsdagavond. De voordeur van een woning stond wagenwijd open, terwijl er niemand aanwezig was.