gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondanks corona goede zomer voor Wantijbad

5301edfbbd60adb6739299ca3fcc5f11

Het was vorig jaar rond deze tijd een stuk drukker in het Wantijbad. Door de coronacrisis is het zwembad inmiddels wel open, maar wel met een stuk minder bezoekers.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Toch weten mensen het zwembad goed te vinden, zegt bestuurslid Chantal Touw: “Het hangt wel een beetje van het weer af, want als het bewolkt is, is het vaak heel stil hier. Maar de baantjeszwemmers en ook kinderen komen hier veel naartoe, dus dat is erg leuk.”

Vanwege het coronavirus moet vooraf worden gereserveerd bij het zwembad. Bezoekers krijgen een paaltje mee om hun plek op de ligweide te markeren. “We zien dat iedereen goed afstand houdt, terwijl de kinderen lekker met elkaar hun gang gaan. De badmeesters spreken mensen erop aan als mensen de regels even uit het oog verliezen, en dat werkt.”

Hoewel het Wantijbad door de coronamaatregelen een stuk minder capaciteit heeft dan normaal, is het toch een geslaagde zomer, vindt Chantal: “Wij zijn er voor Dordtenaren die lekker willen genieten van het mooie weer en het water, niet om tonnen winst te maken.” Op vrijdag worden tropische temperaturen verwacht, maar het Wantijbad is al helemaal volgeboekt.

Foto: Jordy Nijenhuis








Lees ook

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.

IMG_7662

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

PSX_20260604_044825

Twee auto's gaan in vlammen op bij woning

Twee auto's aan de Zilverreiger in Hendrik-Ido-Ambacht zijn donderdagochtend vroeg uitgebrand. Beide voertuigen stonden op een oprit. Ook de woning is beschadigd. Er raakte niemand gewond.

VAN DRUNEN-MOTOCROSS-GP-07-GER-2026

Na harde val raakt WK-titel steeds verder uit zicht voor pechvogel Van Drunen

Er moet een wonder gebeuren als Lotte van Drunen nog wereldkampioen motorcross wil worden dit jaar. De 18-jarige Sliedrechtse kwam zondag in Duitsland hard ten val en heeft na twee van de vijf raceweekenden een achterstand van 44 punten op de huidige WK-leider.

PSX_20260619_092535

Jong kind maakt val van driehoog uit raam: 'Vrijwel geen letsel'

Een jong kind is donderdagavond van driehoog naar beneden gevallen in Dordrecht. Het kind viel uit het raam van een appartement aan de Kappeijne van de Copelloweg. Het slachtoffertje is naar het ziekenhuis gebracht.