gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondanks corona goede zomer voor Wantijbad

5301edfbbd60adb6739299ca3fcc5f11

Het was vorig jaar rond deze tijd een stuk drukker in het Wantijbad. Door de coronacrisis is het zwembad inmiddels wel open, maar wel met een stuk minder bezoekers.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Toch weten mensen het zwembad goed te vinden, zegt bestuurslid Chantal Touw: “Het hangt wel een beetje van het weer af, want als het bewolkt is, is het vaak heel stil hier. Maar de baantjeszwemmers en ook kinderen komen hier veel naartoe, dus dat is erg leuk.”

Vanwege het coronavirus moet vooraf worden gereserveerd bij het zwembad. Bezoekers krijgen een paaltje mee om hun plek op de ligweide te markeren. “We zien dat iedereen goed afstand houdt, terwijl de kinderen lekker met elkaar hun gang gaan. De badmeesters spreken mensen erop aan als mensen de regels even uit het oog verliezen, en dat werkt.”

Hoewel het Wantijbad door de coronamaatregelen een stuk minder capaciteit heeft dan normaal, is het toch een geslaagde zomer, vindt Chantal: “Wij zijn er voor Dordtenaren die lekker willen genieten van het mooie weer en het water, niet om tonnen winst te maken.” Op vrijdag worden tropische temperaturen verwacht, maar het Wantijbad is al helemaal volgeboekt.

Foto: Jordy Nijenhuis








Lees ook

fotoman

Man steekt N3 over voor gevallen fiets en laat kinderen achter in auto op afrit

Een man heeft zaterdag een opzienbarende actie uitgehaald op de N3 bij Dordrecht. De bestuurder stak namelijk de weg over nadat een fiets van zijn auto was gevallen. Een langsrijdende weginspecteur greep halverwege in.

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

archieffotopolitie

Ambachtse woning doorzocht in drugsonderzoek, zeven mensen vast

Bij doorzoekingen van acht woningen, waarvan één in Hendrik-Ido-Ambacht, zijn eind vorige maand drugs, wapens en contant geld aangetroffen en in beslag genomen. Zeven mensen zijn aangehouden, meldt de politie deze week.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."

voetbal kijken kroeg cage

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.

PSX_20260615_133225

Man (32) zwaargewond bij steekpartij op opvangboot voor vluchtelingen

Een 32-jarige man is maandagmiddag zwaargewond geraakt bij een steekpartij op een opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij had onder meer verwondingen aan zijn gezicht.