gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemer wil meer met reclamebord

De gemeente wil niet dat ondernemer Frits van Kleef bedrijfjes reclame laat maken op zijn LED-reclamebord. Het bord komt op zijn nieuwe  pand naast de oprit van de Papendrechtse Brug. Van Kleef vindt dat niet eerlijk. Op andere soortgelijke borden in Dordrecht zijn wel verschillende reclame-uitingen te zien.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het nieuwe pand van Van Kleef heeft op de eerste verdieping parkeerplaatsen voor campers. Op de begane grond bouwt hij opslagruimtes voor bedrijfjes. Hij wil die bedrijven laten adverteren op een groot reclamebord aan de bovenkant van het pand. Vol in het zicht van het verkeer dat over de brug rijdt. Volgens de gemeente mag dat niet. er mag alleen reclame te zien zijn voor de loods. De bedrijfjes worden namelijk niet gezien als gebruikers. Ze slaan er slechts spullen op.Van Kleef vindt dat de gemeente met twee maten meet. Op soortgelijke borden langs de Mijlweg en de Stationsweg mogen wel advertenties van meerdere ondernemers worden vertoond. Hij wil dat de gemeente iedereen gelijk behandeld.

Lees ook

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.

NL-Alert testbericht - mobiele telefoon - 2026

Let op: naast luchtalarm wordt ook NL-Alert getest

Niet schrikken als je later vandaag niet alleen het luchtalarm hoort, maar ook je telefoon opeens hard geluid gaat maken: deze maandag om 12.00 uur wordt een NL-alert testbericht uitgestuurd. Dat gaat gepaard met een doordringend alarmgeluid.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

ringrijk Zwijndrecht Streekomroep

Jongeman op fatbike betast fietsters: zeven meldingen in korte tijd

In Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht zijn in de afgelopen weken zeven vrouwelijke fietsers betast door iemand op een fatbike. Omdat onderzoek tot nu toe niets heeft opgeleverd, worden getuigen of andere slachtoffers opgeroepen zich te melden. Mogelijk zijn er meer slachtoffers.