gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemer wil meer met reclamebord

De gemeente wil niet dat ondernemer Frits van Kleef bedrijfjes reclame laat maken op zijn LED-reclamebord. Het bord komt op zijn nieuwe  pand naast de oprit van de Papendrechtse Brug. Van Kleef vindt dat niet eerlijk. Op andere soortgelijke borden in Dordrecht zijn wel verschillende reclame-uitingen te zien.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het nieuwe pand van Van Kleef heeft op de eerste verdieping parkeerplaatsen voor campers. Op de begane grond bouwt hij opslagruimtes voor bedrijfjes. Hij wil die bedrijven laten adverteren op een groot reclamebord aan de bovenkant van het pand. Vol in het zicht van het verkeer dat over de brug rijdt. Volgens de gemeente mag dat niet. er mag alleen reclame te zien zijn voor de loods. De bedrijfjes worden namelijk niet gezien als gebruikers. Ze slaan er slechts spullen op.Van Kleef vindt dat de gemeente met twee maten meet. Op soortgelijke borden langs de Mijlweg en de Stationsweg mogen wel advertenties van meerdere ondernemers worden vertoond. Hij wil dat de gemeente iedereen gelijk behandeld.

Lees ook

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.

Boot screenshot

Opvangschip asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt vervangen

Het schip dat het COA gebruikt voor de opvang van asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt ingewisseld voor een nieuw vaartuig. Aan de bestaande opvang verandert niets door de wisseling van het schip.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHAPENHERDER

Herder Maria zorgt er dagelijks voor dat haar schaapjes op het droge staan

De gemeente Ridderkerk zet schapen in voor natuurlijke begrazing van stukken groen in het dorp. Deze schapen moeten verzorgd worden en wanneer nodig verplaatst worden tussen de stukken groen. Megan is benieuwd hoe het verplaatsen van deze schapen in z’n werk gaat, dus neemt herder Maria van de Velde haar mee.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.