gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemer wil meer met reclamebord

De gemeente wil niet dat ondernemer Frits van Kleef bedrijfjes reclame laat maken op zijn LED-reclamebord. Het bord komt op zijn nieuwe  pand naast de oprit van de Papendrechtse Brug. Van Kleef vindt dat niet eerlijk. Op andere soortgelijke borden in Dordrecht zijn wel verschillende reclame-uitingen te zien.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het nieuwe pand van Van Kleef heeft op de eerste verdieping parkeerplaatsen voor campers. Op de begane grond bouwt hij opslagruimtes voor bedrijfjes. Hij wil die bedrijven laten adverteren op een groot reclamebord aan de bovenkant van het pand. Vol in het zicht van het verkeer dat over de brug rijdt. Volgens de gemeente mag dat niet. er mag alleen reclame te zien zijn voor de loods. De bedrijfjes worden namelijk niet gezien als gebruikers. Ze slaan er slechts spullen op.Van Kleef vindt dat de gemeente met twee maten meet. Op soortgelijke borden langs de Mijlweg en de Stationsweg mogen wel advertenties van meerdere ondernemers worden vertoond. Hij wil dat de gemeente iedereen gelijk behandeld.

Lees ook

Copy of _HPV4386media

Dordtenaar Binke (24) wint zilver tijdens American Solar Challenge

Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

lottevandrunen1

Lotte van Drunen wint in eigen land: 'Dit betekent veel'

Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.