gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemer wil meer met reclamebord

De gemeente wil niet dat ondernemer Frits van Kleef bedrijfjes reclame laat maken op zijn LED-reclamebord. Het bord komt op zijn nieuwe  pand naast de oprit van de Papendrechtse Brug. Van Kleef vindt dat niet eerlijk. Op andere soortgelijke borden in Dordrecht zijn wel verschillende reclame-uitingen te zien.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het nieuwe pand van Van Kleef heeft op de eerste verdieping parkeerplaatsen voor campers. Op de begane grond bouwt hij opslagruimtes voor bedrijfjes. Hij wil die bedrijven laten adverteren op een groot reclamebord aan de bovenkant van het pand. Vol in het zicht van het verkeer dat over de brug rijdt. Volgens de gemeente mag dat niet. er mag alleen reclame te zien zijn voor de loods. De bedrijfjes worden namelijk niet gezien als gebruikers. Ze slaan er slechts spullen op.Van Kleef vindt dat de gemeente met twee maten meet. Op soortgelijke borden langs de Mijlweg en de Stationsweg mogen wel advertenties van meerdere ondernemers worden vertoond. Hij wil dat de gemeente iedereen gelijk behandeld.

Lees ook

1a781aef-5f07-32a7-bd77-5353a15eb074

Topdrukte bij egelopvang, maar tekort aan kruiken: 'We hebben nieuwe nodig'

Topdrukte bij Egelopvang Papendrecht. In een week tijd zijn daar zestig kleine egels terechtgekomen. De diertjes zijn vaak onderkoeld en moeten flink aansterken. De opvang gebruikt daar speciale kruiken voor, maar er is een probleem: ze raken op.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.