gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemer wil meer met reclamebord

De gemeente wil niet dat ondernemer Frits van Kleef bedrijfjes reclame laat maken op zijn LED-reclamebord. Het bord komt op zijn nieuwe  pand naast de oprit van de Papendrechtse Brug. Van Kleef vindt dat niet eerlijk. Op andere soortgelijke borden in Dordrecht zijn wel verschillende reclame-uitingen te zien.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het nieuwe pand van Van Kleef heeft op de eerste verdieping parkeerplaatsen voor campers. Op de begane grond bouwt hij opslagruimtes voor bedrijfjes. Hij wil die bedrijven laten adverteren op een groot reclamebord aan de bovenkant van het pand. Vol in het zicht van het verkeer dat over de brug rijdt. Volgens de gemeente mag dat niet. er mag alleen reclame te zien zijn voor de loods. De bedrijfjes worden namelijk niet gezien als gebruikers. Ze slaan er slechts spullen op.Van Kleef vindt dat de gemeente met twee maten meet. Op soortgelijke borden langs de Mijlweg en de Stationsweg mogen wel advertenties van meerdere ondernemers worden vertoond. Hij wil dat de gemeente iedereen gelijk behandeld.

Lees ook

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

elcobrinkman

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman (78) overleden

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman is op 78-jarige leeftijd overleden na een kort ziekbed. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt, meldt de NOS.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.

Simav-48

3D-spel van molenstichting genomineerd voor prijs

Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.