gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemers ontvangen Zuid-Afrikanen

De Dordtse Ondernemers Vereniging (DOV) heeft de banden met de Dordtse "Sakekamer" in Emalaheni in Zuid-Afrika aangehaald. Voorzitter Pieter Greyling en zijn vrouw waren gisteravond te gast bij de jaarlijkse barbecue van de DOV. De ondernemers kwamen in de tuin van het Dordrechts Museum bij elkaar.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Pieter Greyling is nauw betrokken bij de ontwikkelingen die door de stedenbandrelatie met Dordrecht uitgerold worden. De DOV is recent in Emalahleni geweest om een relatie op te bouwen met ondernemers aldaar. Door middel van kleine projecten proberen ondernemers in Nederland hun collega-ondernemers in Zuid-Afrika te prikkelen en stimuleren. 

Pieter Greyling is in Nederland om de verschillende ideeën die hij heeft voor Emalahleni te bekijken. Zo ging hij al op bezoek bij een viskwekerij, bij een architectenbureau en diverse andere bedrijven. De DOV wil begin 2016 opnieuw een handelsmissie naar Emalahleni te organiseren.

Lees ook

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

PSX_20260718_100948

Overval op Dordtse juwelier, meerdere vitrines ingeramd

Een juwelier in het Dordtse winkelcentrum Crabbehof is zaterdagochtend overvallen. Daarbij zijn meerdere vitrines ingeslagen, is op foto's te zien.

pillen, pixabay

Alblasserdamse vrouw (31) verstuurt verdovende middelen per post

Een 31-jarige Alblasserdamse vrouw is aangehouden omdat zij verdovende middelen via de post naar het buitenland heeft gestuurd. In haar woning werden bij de aanhouding nog duizenden pillen gevonden.

uitvaartbegeleiderpapbrug

Te laat op uitvaart door afgesloten Papendrechtsebrug: 'Ik was 50 minuten later'

Afgesloten bruggen en wegwerkzaamheden zijn deze zomer een obstakel voor mensen die veel onderweg zijn. Zo ook voor uitvaartondernemers en mensen die op tijd bij een begrafenis of crematie moeten zijn. Dat merkt uitvaartbegeleider Carla van Hemert uit Papendrecht: "Je staat op de gekste tijden vast."

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

Quooker Ridderkerk

Van start-up tot miljoenenbedrijf: dit is waarom Quooker trouw blijft aan Ridderkerk

De kokend waterkranen van Quooker zijn niet meer weg te denken uit de keukenbranche. Het succesvolle bedrijf verkoopt inmiddels in tientallen landen. Maar verhuizen uit het vertrouwde Ridderkerk? Daar moet het bedrijf niet aan denken. "We houden vast aan onze wortels."