Dordrecht, Netherlands

Ondernemers ontvangen Zuid-Afrikanen

De Dordtse Ondernemers Vereniging (DOV) heeft de banden met de Dordtse "Sakekamer" in Emalaheni in Zuid-Afrika aangehaald. Voorzitter Pieter Greyling en zijn vrouw waren gisteravond te gast bij de jaarlijkse barbecue van de DOV. De ondernemers kwamen in de tuin van het Dordrechts Museum bij elkaar.
Jan Bouwens | 7 juli 2015 10:13 | Aangepast op 7 juli 2015 10:13
Pieter Greyling is nauw betrokken bij de ontwikkelingen die door de stedenbandrelatie met Dordrecht uitgerold worden. De DOV is recent in Emalahleni geweest om een relatie op te bouwen met ondernemers aldaar. Door middel van kleine projecten proberen ondernemers in Nederland hun collega-ondernemers in Zuid-Afrika te prikkelen en stimuleren. 

Pieter Greyling is in Nederland om de verschillende ideeën die hij heeft voor Emalahleni te bekijken. Zo ging hij al op bezoek bij een viskwekerij, bij een architectenbureau en diverse andere bedrijven. De DOV wil begin 2016 opnieuw een handelsmissie naar Emalahleni te organiseren.

Lees ook

De Plucheplakkers missen iets essentieels bij FC Dordrecht

Verloren van Almere City en gelijk bij Jong Ajax. Conclusie: FC Dordrecht heeft opnieuw een moeilijk...

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...