gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemers willen meer veiligheid.

De Dordrechtse Ondernemers Vereniging (DOV) wil dat Dordrecht veiliger wordt. Meer goederentreinen door Dordrecht is volgens voorzitter Anneke Maagdenburg dan ook een kwalijke zaak. “We moeten dit hete hangijzer elimineren”, zo zei zij donderdagavond tijdens de nieuwjaarsreceptie van de DOV in het Postiljonhotel.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Kritiek was er ook op de bewegwijzering in Dordrecht. “Wanneer gaat de gemeente dat nu eindelijk eens verbeteren? Het is een veel gehoorde klacht van toeristen die Hollands oudste stad bezoeken.”

Maagdenburg riep ook de ondernemers in Dordrecht op niet achterover te leunen en werken aan de uitstraling van de stad. “De consument is kritisch en veeleisend. Slecht onderhouden panden zijn geen visitekaartje voor de binnenstad.” 

De DOV-voorzitter riep het gemeentebestuur op om oog te hebben voor ondernemers die expansie zoeken in de eigen stad. “Ze moeten kunnen rekenen op extra aandacht van onze stadsbestuurders en van een ambtelijk apparaat dat zich maximaal en creatief opstelt.”

Lees ook

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

distelapparath-drive-in-theater-5150064

Op deze plek komt een tijdelijke drive-in bioscoop

Wie kent de filmbeelden niet? Je rijdt met je auto een terrein op en kijkt vanuit je voertuig naar een film. Aan de Laan van Europa, vlakbij hotel Van der Valk in Dordrecht, verrijst in het weekend van 23 tot en met 25 oktober een drive-in bioscoop. Gedurende drie dagen worden daar elf films vertoond.

Nieuw project (1)

Eén verdachte verkrachtingszaak langer vast, ander geschorst

Eén van de twee verdachten uit Sliedrecht die afgelopen woensdag werd aangehouden in een zaak rond een groepsverkrachting in het dorp, blijft langer vastzitten. De andere verdachte (19) is geschorst, meldt het Openbaar Ministerie (OM).

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.