gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemers willen meer veiligheid.

De Dordrechtse Ondernemers Vereniging (DOV) wil dat Dordrecht veiliger wordt. Meer goederentreinen door Dordrecht is volgens voorzitter Anneke Maagdenburg dan ook een kwalijke zaak. “We moeten dit hete hangijzer elimineren”, zo zei zij donderdagavond tijdens de nieuwjaarsreceptie van de DOV in het Postiljonhotel.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Kritiek was er ook op de bewegwijzering in Dordrecht. “Wanneer gaat de gemeente dat nu eindelijk eens verbeteren? Het is een veel gehoorde klacht van toeristen die Hollands oudste stad bezoeken.”

Maagdenburg riep ook de ondernemers in Dordrecht op niet achterover te leunen en werken aan de uitstraling van de stad. “De consument is kritisch en veeleisend. Slecht onderhouden panden zijn geen visitekaartje voor de binnenstad.” 

De DOV-voorzitter riep het gemeentebestuur op om oog te hebben voor ondernemers die expansie zoeken in de eigen stad. “Ze moeten kunnen rekenen op extra aandacht van onze stadsbestuurders en van een ambtelijk apparaat dat zich maximaal en creatief opstelt.”

Lees ook

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

INV.20268.313-37590-260256

Wat doe je voor de kost? De nieuwe FC Dordrecht-spits geeft nooit eerlijk antwoord

Keepers zijn vaak vreemde vogels in de voetballerij, maar bij FC Dordrecht kan de spits er ook wat van. Wie namelijk vraagt wat Dario Sits doet voor de kost, krijgt geen eerlijk antwoord.

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.