gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemers willen meer veiligheid.

De Dordrechtse Ondernemers Vereniging (DOV) wil dat Dordrecht veiliger wordt. Meer goederentreinen door Dordrecht is volgens voorzitter Anneke Maagdenburg dan ook een kwalijke zaak. “We moeten dit hete hangijzer elimineren”, zo zei zij donderdagavond tijdens de nieuwjaarsreceptie van de DOV in het Postiljonhotel.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Kritiek was er ook op de bewegwijzering in Dordrecht. “Wanneer gaat de gemeente dat nu eindelijk eens verbeteren? Het is een veel gehoorde klacht van toeristen die Hollands oudste stad bezoeken.”

Maagdenburg riep ook de ondernemers in Dordrecht op niet achterover te leunen en werken aan de uitstraling van de stad. “De consument is kritisch en veeleisend. Slecht onderhouden panden zijn geen visitekaartje voor de binnenstad.” 

De DOV-voorzitter riep het gemeentebestuur op om oog te hebben voor ondernemers die expansie zoeken in de eigen stad. “Ze moeten kunnen rekenen op extra aandacht van onze stadsbestuurders en van een ambtelijk apparaat dat zich maximaal en creatief opstelt.”

Lees ook

googlestreetviewa16a15

Gescheurde afvoerbuis oorzaak van afsluiting fly-over A16/A15

Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: bijzonder concert Bachfestival 2026

In onze serie speciale uitzendingen over de grote evenementen van de afgelopen zomer is de komende twee zondagen de 'Koraalpreludes, Bach als stralend middelpunt van het universum' nog een keer te zien op TV Dordrecht.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

brandspouwmuur

Brand in spouwmuren na dakdekwerkzaamheden

In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.