gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemers willen meer veiligheid.

De Dordrechtse Ondernemers Vereniging (DOV) wil dat Dordrecht veiliger wordt. Meer goederentreinen door Dordrecht is volgens voorzitter Anneke Maagdenburg dan ook een kwalijke zaak. “We moeten dit hete hangijzer elimineren”, zo zei zij donderdagavond tijdens de nieuwjaarsreceptie van de DOV in het Postiljonhotel.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Kritiek was er ook op de bewegwijzering in Dordrecht. “Wanneer gaat de gemeente dat nu eindelijk eens verbeteren? Het is een veel gehoorde klacht van toeristen die Hollands oudste stad bezoeken.”

Maagdenburg riep ook de ondernemers in Dordrecht op niet achterover te leunen en werken aan de uitstraling van de stad. “De consument is kritisch en veeleisend. Slecht onderhouden panden zijn geen visitekaartje voor de binnenstad.” 

De DOV-voorzitter riep het gemeentebestuur op om oog te hebben voor ondernemers die expansie zoeken in de eigen stad. “Ze moeten kunnen rekenen op extra aandacht van onze stadsbestuurders en van een ambtelijk apparaat dat zich maximaal en creatief opstelt.”

Lees ook

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.