gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemers willen meer veiligheid.

De Dordrechtse Ondernemers Vereniging (DOV) wil dat Dordrecht veiliger wordt. Meer goederentreinen door Dordrecht is volgens voorzitter Anneke Maagdenburg dan ook een kwalijke zaak. “We moeten dit hete hangijzer elimineren”, zo zei zij donderdagavond tijdens de nieuwjaarsreceptie van de DOV in het Postiljonhotel.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Kritiek was er ook op de bewegwijzering in Dordrecht. “Wanneer gaat de gemeente dat nu eindelijk eens verbeteren? Het is een veel gehoorde klacht van toeristen die Hollands oudste stad bezoeken.”

Maagdenburg riep ook de ondernemers in Dordrecht op niet achterover te leunen en werken aan de uitstraling van de stad. “De consument is kritisch en veeleisend. Slecht onderhouden panden zijn geen visitekaartje voor de binnenstad.” 

De DOV-voorzitter riep het gemeentebestuur op om oog te hebben voor ondernemers die expansie zoeken in de eigen stad. “Ze moeten kunnen rekenen op extra aandacht van onze stadsbestuurders en van een ambtelijk apparaat dat zich maximaal en creatief opstelt.”

Lees ook

hekken 2

Nieuwe en verhoogde hekken: park met Schotse hooglanders volledig open

Het Dordtse Dubbelmondepark heeft permanent verhoogde houten hekken gekregen. Na een ontsnapping van twee Schotse hooglanders die er verblijven, was het park enkele dagen dicht en werden eerst tijdelijke hekken geplaatst. De vernieuwde houten hekken zijn bijna een halve meter hoger.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

vastintunnelbusink

Vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

Een vrachtwagen is donderdagmiddag vast komen te zitten in een tunneltje in Dordrecht. Het gaat om de zogenoemde Blauwe Tunnel aan de Dubbeldamseweg Zuid.

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.