gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemingsraad Ambulacedienst Zuid-Holland Zuid hult zich in stilzwijgen

De datum van het ultimatum die de ondernemingsraad van de ambulance dienst aan directie en bestuur stelde, verliep maandag 13 juni.

Charlotte van denBroeke |  | Aangepast op
De woordvoerder van de ondernemingsraad laat weten niet te willen reageren op de vraag of de uitvoering van het ultimatum, waarin het vertrouwen in directie en bestuur is opgezegd, daadwerkelijk heeft plaatsgevonden.

De ondernemingsraad van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid dreigde het vertrouwen in de directeur en het bestuur van de overkoepelende Dienst gezondheid en Jeugd (DGJ) op te zeggen. De OR eiste dat er 13 juni een oplossing voor de crisis binnen de dienst zou komen.

Aanleiding voor de crisis is dat Hans Jansen, directeur van de Ambulancedienst, acht weken geleden financiële controller Diana Boender met buitengewoon  verlof naar huis toestuurde. Vervolgens werd hijzelf door de toenmalige directeur a.i van de DGJ per direct naar huis gestuurd.

Dit leidde tot veel onrust onder het ambulancepersoneel en was voor de ondernemingsraad aanleiding om het ultimatum te stellen.

Lees ook

IMG_9873

Van Pride Walk tot ‘huwelijk voor een dag’: Dordrecht viert diversiteit

Trouwen voor een dag, meelopen tijdens de kleurrijke Pride Walk of genieten van live muziek. Tijdens de Dordrecht Pride was er zaterdag van alles te beleven in de binnenstad. Bezoekers, zoals de 19-jarige Kiara, genieten zichtbaar: “Er zijn eigenlijk veel meer mensen dan je denkt die het fantastisch vinden hoe je bent.”

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.

rwsdrechttunnel (1)

Tunnel weer open na ongeluk met twee vrachtwagens

Op de A16 richting Breda is donderdagmiddag in de Drechttunnel een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. De parallelbuis van de tunnel was afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Inmiddels is de weg weer vrij.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.