gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemingsraad Ambulacedienst Zuid-Holland Zuid hult zich in stilzwijgen

De datum van het ultimatum die de ondernemingsraad van de ambulance dienst aan directie en bestuur stelde, verliep maandag 13 juni.

Charlotte van denBroeke |  | Aangepast op
De woordvoerder van de ondernemingsraad laat weten niet te willen reageren op de vraag of de uitvoering van het ultimatum, waarin het vertrouwen in directie en bestuur is opgezegd, daadwerkelijk heeft plaatsgevonden.

De ondernemingsraad van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid dreigde het vertrouwen in de directeur en het bestuur van de overkoepelende Dienst gezondheid en Jeugd (DGJ) op te zeggen. De OR eiste dat er 13 juni een oplossing voor de crisis binnen de dienst zou komen.

Aanleiding voor de crisis is dat Hans Jansen, directeur van de Ambulancedienst, acht weken geleden financiële controller Diana Boender met buitengewoon  verlof naar huis toestuurde. Vervolgens werd hijzelf door de toenmalige directeur a.i van de DGJ per direct naar huis gestuurd.

Dit leidde tot veel onrust onder het ambulancepersoneel en was voor de ondernemingsraad aanleiding om het ultimatum te stellen.

Lees ook

IMG_8191.JPG

Onzekerheid en frustratie bij bewoners vakantiepark: ‘Wij voelen ons benadeeld’

Donkere wolken pakken zich samen boven de bewoners van EuroParcs De Biesbosch. De gemeente wil van het vakantiepark een toeristische trekpleister maken en daarvoor moeten bewoners wijken die jaarrond op het park verblijven. Het leidt tot grote onzekerheid. “Dit zal voor een hoop mensen een heel groot probleem worden”, vertelt vaste bewoner Sjaak Nagel (67) bezorgd.

kiltunnel.png

Let op: Kiltunnel en N217 komende weken deels afgesloten

De provincie werkt deze maand aan de N217 tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard. Daarom zijn er vanaf deze maandag tot en met 18 juni rijstroken dicht, gelden snelheidsbeperkingen en is de tunnel een aantal nachten in één richting afgesloten.

IMG_5181.jpg

De beste spelers van de Korfbal League 2 komen uit onze streek: ‘Heel mooi’

Lieke Kamsteeg (HKC) en Shane Buckland (DeetosSnel) zijn afgelopen week in de prijzen gevallen tijdens de Korfbal Leagueverkiezingen. Kamsteeg is benoemd tot beste speelster van de Korfbal League 2, Buckland tot beste speler van het één na hoogste niveau van Nederland.

foto karel dicht.png

Deze weg in Zwijndrecht gaat de komende maanden op de schop: ‘Deel blijft ook dicht'

Inwoners van Zwijndrecht krijgen de komende maanden te maken met omleidingen rondom de Karel Doormanlaan. Vorige week zijn daar werkzaamheden gestart, die nog tot en met september zullen duren. Een deel van de weg zal ook na die tijd niet meer toegankelijk zijn voor autoverkeer, omdat het een fiets- en wandelgebied wordt.

vernielinghuistendonck.png

Vernielingen aan rijksmonument Huys ten Donck

Het Huys ten Donck, een monumentale buitenplaats in Ridderkerk, is vernield. Dit meldt de organisatie op hun Facebookpagina. Op de buitenplaats is een deur ingetrapt en zijn stenen door ruiten heen gegooid.

lennykuhr.png

Extra afscheidsconcert van Lenny Kuhr in Dordrecht

Zangeres Lenny Kuhr geeft een derde afscheidsoptreden in Dordrecht. Het concert is op 26 mei in theater De Oude School in Dubbeldam.