gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemingsraad Ambulacedienst Zuid-Holland Zuid hult zich in stilzwijgen

De datum van het ultimatum die de ondernemingsraad van de ambulance dienst aan directie en bestuur stelde, verliep maandag 13 juni.

Charlotte van denBroeke |  | Aangepast op
De woordvoerder van de ondernemingsraad laat weten niet te willen reageren op de vraag of de uitvoering van het ultimatum, waarin het vertrouwen in directie en bestuur is opgezegd, daadwerkelijk heeft plaatsgevonden.

De ondernemingsraad van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid dreigde het vertrouwen in de directeur en het bestuur van de overkoepelende Dienst gezondheid en Jeugd (DGJ) op te zeggen. De OR eiste dat er 13 juni een oplossing voor de crisis binnen de dienst zou komen.

Aanleiding voor de crisis is dat Hans Jansen, directeur van de Ambulancedienst, acht weken geleden financiële controller Diana Boender met buitengewoon  verlof naar huis toestuurde. Vervolgens werd hijzelf door de toenmalige directeur a.i van de DGJ per direct naar huis gestuurd.

Dit leidde tot veel onrust onder het ambulancepersoneel en was voor de ondernemingsraad aanleiding om het ultimatum te stellen.

Lees ook

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.