gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemingsraad Ambulacedienst Zuid-Holland Zuid hult zich in stilzwijgen

De datum van het ultimatum die de ondernemingsraad van de ambulance dienst aan directie en bestuur stelde, verliep maandag 13 juni.

Charlotte van denBroeke |  | Aangepast op
De woordvoerder van de ondernemingsraad laat weten niet te willen reageren op de vraag of de uitvoering van het ultimatum, waarin het vertrouwen in directie en bestuur is opgezegd, daadwerkelijk heeft plaatsgevonden.

De ondernemingsraad van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid dreigde het vertrouwen in de directeur en het bestuur van de overkoepelende Dienst gezondheid en Jeugd (DGJ) op te zeggen. De OR eiste dat er 13 juni een oplossing voor de crisis binnen de dienst zou komen.

Aanleiding voor de crisis is dat Hans Jansen, directeur van de Ambulancedienst, acht weken geleden financiële controller Diana Boender met buitengewoon  verlof naar huis toestuurde. Vervolgens werd hijzelf door de toenmalige directeur a.i van de DGJ per direct naar huis gestuurd.

Dit leidde tot veel onrust onder het ambulancepersoneel en was voor de ondernemingsraad aanleiding om het ultimatum te stellen.

Lees ook

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

bomen

Met beschermende pakken en maskers kappen groenwerkers zieke esdoorns

Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.