gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ondernemingsraad Ambulacedienst Zuid-Holland Zuid hult zich in stilzwijgen

De datum van het ultimatum die de ondernemingsraad van de ambulance dienst aan directie en bestuur stelde, verliep maandag 13 juni.

Charlotte van denBroeke |  | Aangepast op
De woordvoerder van de ondernemingsraad laat weten niet te willen reageren op de vraag of de uitvoering van het ultimatum, waarin het vertrouwen in directie en bestuur is opgezegd, daadwerkelijk heeft plaatsgevonden.

De ondernemingsraad van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid dreigde het vertrouwen in de directeur en het bestuur van de overkoepelende Dienst gezondheid en Jeugd (DGJ) op te zeggen. De OR eiste dat er 13 juni een oplossing voor de crisis binnen de dienst zou komen.

Aanleiding voor de crisis is dat Hans Jansen, directeur van de Ambulancedienst, acht weken geleden financiële controller Diana Boender met buitengewoon  verlof naar huis toestuurde. Vervolgens werd hijzelf door de toenmalige directeur a.i van de DGJ per direct naar huis gestuurd.

Dit leidde tot veel onrust onder het ambulancepersoneel en was voor de ondernemingsraad aanleiding om het ultimatum te stellen.

Lees ook

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

vrachtwagena27

Bizarre situatie op Merwedebrug: vrachtwagen rijdt op fietspad naar de overkant

Je denkt dat je alles inmiddels wel hebt meegemaakt rond de Merwedebrug op de A27 bij Gorinchem. Maar het kan blijkbaar nog gekker, meldt Rijnmond. Terwijl zware vrachtwagens vanwege de slechte staat van de brug niet meer over de rijbaan mogen, rijdt er nu doodleuk een vrachtwagen over het fietspad.

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.