Dordrecht, Netherlands

Onderzoek naar faillissement drukkerij

De curator onderzoekt wat er is gebeurd bij het faillissement van Drechtsteden Drukwerk.
Peter Tromp | 28 juli 2017 17:44 | Aangepast op 28 juli 2017 17:44
Het bedrijf bestond uit de voormalige drukkerij Morks en drukwerkverkoper Holster. Een nieuwe eigenaar deed het snel van de hand. Woensdag werd het faillissement uitgesproken.

Verbaasd

Buren reageren verbaasd. Zij wisten niet beter dan dat het pand onlangs was leeggehaald omdat ze gingen verhuizen. De productie zou vorig jaar al zijn ondergebracht bij een andere drukkerij.

Op straat

De curator onderzoekt de overdracht. Er zouden de afgelopen tijd verscheidene vennootschappen zijn opgericht. Door het faillissement staan 4 medewerkers op straat.

Meest gelezen

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

Dit familiebedrijf moet plaatsmaken voor Maasterras: ‘Ons lust en ons leven’

Motorzaak BNM Motoren in Dordrecht zit met de handen in het haar. Het bedrijf moet namelijk verhuize...

Magnetron in de brand: één persoon door ambulance meegenomen

Er is donderdagochtend brand uitgebroken in een kantoorpand aan de Maxwellstraat op bedrijventerrein...

Kan asielopvang Papendrecht ook open zónder veiligheidsplan? 'Hoeft niet langs de rechter'

Of er nu wel of geen veiligheidsplan is, de asielopvang in het centrum van Papendrecht gaat maandag ...

Rechter fluit provincie terug: Ridderkerk blijft voorlopig uit samenwerkingsverband volkshuisvesting

Het besluit van de provincie Zuid-Holland om Ridderkerk te verplichten zich te houden aan provinciaa...

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Een heldenactie voor een glazenwasser uit Dordrecht. De 54-jarige Peter Tiemans was rustig aan het w...

Mol: sinds begin dit jaar 10 autobranden, maar dader(s) spoorloos

Van in totaal tien autobranden in Dordrecht, zijn er negen aangestoken. Dat schrijft burgemeester Na...