gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onderzoek naar mogelijke misstanden sociale dienst afgerond

7c36d5e2cf1d9a04dfb6aa807ecbf7dd.jpg

Het onderzoek naar vermeende misstanden bij Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) is afgerond. Enkele maanden later dan gepland, maar daarmee moet eindelijk duidelijk worden of van verschillende anonieme aantijgingen richting leidinggevenden van de dienst iets klopt.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Volgens verantwoordelijk wethouder Chris van Benschop worden de resultaten op dit moment binnen het bestuur van de dienst besproken. Ook wordt er al nagedacht over eventuele vervolgstappen, blijkt uit een dinsdag gepubliceerde 'procesbrief'. Wat dat zegt over de conlusies van het rapport is niet te zeggen. De uitkomsten blijven totdat ook personeel van de SDD over het onderzoek is bijgepraat geheim.

In december kwamen verschillende anonieme meldingen naar buiten over structurele misstanden, integriteitsschendingen en falende dienstverlening van de sociale dienst. De klachten zouden onder meer draaien rond directeur David van Maanen. Die zit sinds de klachten en de start van het onderzoek met verlof thuis.


Strategisch adviesbureau Strated Consulting heeft het onderzoek uitgevoerd. Alle betrokken gemeenteraden en het personeel van de SDD zullen tijdens besloten bijeenkomsten begin juni kennis nemen van de uitkomsten van het onderzoek. Daarna zullen de uitkomsten van het rapport ook openbaar worden gepresenteerd.

Lees meer over:

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.