gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onfortuinlijk verlies FC Dordt

De thuiswedstrijd van Dordrecht tegen Volendam ging helaas verloren met 1-3, maar dat gaf het spelbeeld niet goed weer.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dordrecht begon sterk aanvallend. Binnen een paar minuten werden twee kansen gecreëerd, maar helaas niet verzilverd. Ook Volendam kreeg overigens een kans uit een counter. Dordt bleef aanvallen, maar kwam niet tot scoren. Volendam uit het niets wel, na een krap half uur. Jack Tuyp op aangeven van Van Son. Net voor rust net zo’n actie, deze keer van Van Velzen en weer is Tuyp de afmaker.

Van der Ham grijpt in en na rust komen drie wisselspelers in het veld: Janga, Van Wermeskerken en Chacon. En gelijk valt dan ook het doelpunt binnen: Lumu 1-2. Maar na een uur spelen gooit Volendam toch de wedstrijd op slot als Kwakman er 1-3 van maakt. Dordrecht krijgt nog een aantal kansen, maar is niet effectief in de afwerking.

Maandagavond meet FC Dordt in Breda de krachten met NAC.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

pixabayrijnmond

Met 'silent nooddisco' voorbereiden op een overstroming: 'Feestje met een knipoog'

Honderd mensen die met een koptelefoon op door een noodsituatie worden geleid. Het klinkt misschien niet direct als een feestje, maar tijdens Festival Voor de Vloed in Dordrecht gebeurt het echt. De ‘silent nooddisco’ is een van de opvallendste onderdelen van een festival dat Dordtenaren bewust wil maken van iets wat in het dagelijks leven gemakkelijk wordt vergeten: de stad leeft al eeuwen met de dreiging van het water.

stadsbus

Gratis ov vanaf 1 oktober: honderden inwoners komen in aanmerking

Wie met het ov-reist als inwoner van Dordrecht met een Dordtpas, hoeft daar vanaf 1 oktober niet meer voor te betalen. De gemeente maakt gebruik van een provinciale regeling, waarbij inwoners met een laag inkomen van 18 jaar en ouder gratis met de bus, trein of waterbus kunnen reizen.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.