gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onfortuinlijk verlies FC Dordt

De thuiswedstrijd van Dordrecht tegen Volendam ging helaas verloren met 1-3, maar dat gaf het spelbeeld niet goed weer.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dordrecht begon sterk aanvallend. Binnen een paar minuten werden twee kansen gecreëerd, maar helaas niet verzilverd. Ook Volendam kreeg overigens een kans uit een counter. Dordt bleef aanvallen, maar kwam niet tot scoren. Volendam uit het niets wel, na een krap half uur. Jack Tuyp op aangeven van Van Son. Net voor rust net zo’n actie, deze keer van Van Velzen en weer is Tuyp de afmaker.

Van der Ham grijpt in en na rust komen drie wisselspelers in het veld: Janga, Van Wermeskerken en Chacon. En gelijk valt dan ook het doelpunt binnen: Lumu 1-2. Maar na een uur spelen gooit Volendam toch de wedstrijd op slot als Kwakman er 1-3 van maakt. Dordrecht krijgt nog een aantal kansen, maar is niet effectief in de afwerking.

Maandagavond meet FC Dordt in Breda de krachten met NAC.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

papendrechtsebrugnadezomer

Extreme drukte blijft uit op eerste dag na de zomervakantie met dichte brug

Gehuld in regenpakken, met paraplu’s en capuchons hebben honderden fietsers maandagochtend hun route naar school en werk voor het eerst na de zomervakantie afgelegd met een dichte Papendrechtsebrug. Hoewel extreme drukte werd verwacht, bleef dat bij de pont en Waterbus uit. “Het is nu goed te doen, maar ik heb ook begrepen dat nog niet iedereen deze maandag begonnen is”, zegt burgemeester Nanning Mol.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.