gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onfortuinlijk verlies FC Dordt

De thuiswedstrijd van Dordrecht tegen Volendam ging helaas verloren met 1-3, maar dat gaf het spelbeeld niet goed weer.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dordrecht begon sterk aanvallend. Binnen een paar minuten werden twee kansen gecreëerd, maar helaas niet verzilverd. Ook Volendam kreeg overigens een kans uit een counter. Dordt bleef aanvallen, maar kwam niet tot scoren. Volendam uit het niets wel, na een krap half uur. Jack Tuyp op aangeven van Van Son. Net voor rust net zo’n actie, deze keer van Van Velzen en weer is Tuyp de afmaker.

Van der Ham grijpt in en na rust komen drie wisselspelers in het veld: Janga, Van Wermeskerken en Chacon. En gelijk valt dan ook het doelpunt binnen: Lumu 1-2. Maar na een uur spelen gooit Volendam toch de wedstrijd op slot als Kwakman er 1-3 van maakt. Dordrecht krijgt nog een aantal kansen, maar is niet effectief in de afwerking.

Maandagavond meet FC Dordt in Breda de krachten met NAC.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

De Plucheplakkers

Na zomer vol veranderingen gaat podcast over FC Dordrecht verder

Er gebeurde deze zomer al een hoop bij FC Dordrecht. Te veel om in veertig minuten samen te vatten, maar de podcastmakers van De Plucheplakkers wagen in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen een dappere poging.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

archieffotopolitie

Vrouw (20) ontvoerd in Papendrecht en opgesloten in auto

Een 20-jarige vrouw is donderdagavond ontvoerd bij een carpoolplaats in Papendrecht. Het slachtoffer is later op de avond door haar ontvoerders achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas, meldt de politie.

n3

N3 dicht vanwege asfalteringswerkzaamheden

De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.