gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ongeloof in buurt na dood zoontje

In een huis aan de Jan Vethkade in Dordrecht is woensdagmorgen een stoffelijk overschot gevonden. Volgens de politie gaat het om een tienjarige jongen. De vader van het kind is in de woning aangehouden.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De politie kreeg de melding uit de wijk Oud-Krispijn rond zes uur. Het is nog onduidelijk wat er in het huis is gebeurd.

Verslaggever Thijs Blom zegt dat de man die in het huis woont een bekende amateurvoetballer is. De man zou met zijn zoon en dochter in het huis wonen. De relatie tussen de vader en zijn zoon zou altijd goed zijn geweest, volgens bekenden van de familie.

De buurt is in shock. "Ergens tegen half zeven was er een ambulance", vertelt een buurtbewoner; "maar pas later op de ochtend werd de hele boel rond de woning afgezet en kwam er recherche en forensische opsporing. Dan ga je denken; wat is daar gebeurd?"

De politie kan er weinig over vertellen. "Het onderzoek is in volle gang, wellicht kunnen we vanmiddag iets meer zeggen", zegt een woordvoerster. Buiten de vader en de zoon was er vannacht, voor zover bekend, niemand anders in de woning aanwezig.

Het zusje van het slachtoffer sliep bij haar moeder. De ouders leven gescheiden. In de buurt wordt gespeculeerd over een familiedrama en wordt ook verband gelegd met een overval door een man met een mes, die vorig jaar plaatsvond bij de woning aan de Jan Vethkade.

"We moeten niet speculeren", zegt een buurtbewoner; "ik kan me in elk geval niet voorstellen,dat de vader z'n zoontje iets heeft aangedaan. Hij was gek op z'n kinderen."

Ook in de lokale voetbalwereld is er ontsteltenis door het nieuws. Het omgekomen ventje speelde bij Wieldrecht en zijn vader speelde bij enkele clubs in het eerste elftal. Het laatst was hij actief bij GSC/ODS, waar hij in het najaar van 2016 stopte met voetballen.


Lees ook

webfotooooo

Stroomstoring zorgt voor dag vol vertraging: 'Spannend of we onze vlucht nog halen'

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam kwamen deze maandag voor een nare verrassing te staan. Door een stroomstoring is er de hele dag geen treinverkeer mogelijk op dit traject. Dat leidt voor sommige reizigers tot problemen. "Het is heel spannend of we überhaupt onze vlucht nog wel gaan halen."

hitte school

hitte

Code rood vanaf middernacht vanwege de hitte, scholen blijven dicht

Na twee dagen code oranje, geldt vanaf vrijdag code rood in onze provincie. Het is voor het eerst dat dit hoogste waarschuwingsniveau voor gevaarlijk weer in Nederland wordt afgegeven vanwege hitte. Dat heeft gevolgen: zo hebben enkele scholen de lesdag geschrapt en worden hier en daar evenementen afgelast.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

dji_fly_20260318_094658_688_1773823691995_photo_optimized

Molenlanden presenteert coalitieakkoord, nadruk op samenwerking met gemeenschap

Doe mee!, SGP en ChristenUnie hebben in Molenlanden het coalitieakkoord gepresenteerd. Tijdens die presentatie zijn de fractievoorzitters bevraagd over de totstandkoming van het akkoord en de ambities. Ook zijn de kandidaat-wethouders voorgesteld.

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.