gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ongeloof in buurt na dood zoontje

In een huis aan de Jan Vethkade in Dordrecht is woensdagmorgen een stoffelijk overschot gevonden. Volgens de politie gaat het om een tienjarige jongen. De vader van het kind is in de woning aangehouden.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De politie kreeg de melding uit de wijk Oud-Krispijn rond zes uur. Het is nog onduidelijk wat er in het huis is gebeurd.

Verslaggever Thijs Blom zegt dat de man die in het huis woont een bekende amateurvoetballer is. De man zou met zijn zoon en dochter in het huis wonen. De relatie tussen de vader en zijn zoon zou altijd goed zijn geweest, volgens bekenden van de familie.

De buurt is in shock. "Ergens tegen half zeven was er een ambulance", vertelt een buurtbewoner; "maar pas later op de ochtend werd de hele boel rond de woning afgezet en kwam er recherche en forensische opsporing. Dan ga je denken; wat is daar gebeurd?"

De politie kan er weinig over vertellen. "Het onderzoek is in volle gang, wellicht kunnen we vanmiddag iets meer zeggen", zegt een woordvoerster. Buiten de vader en de zoon was er vannacht, voor zover bekend, niemand anders in de woning aanwezig.

Het zusje van het slachtoffer sliep bij haar moeder. De ouders leven gescheiden. In de buurt wordt gespeculeerd over een familiedrama en wordt ook verband gelegd met een overval door een man met een mes, die vorig jaar plaatsvond bij de woning aan de Jan Vethkade.

"We moeten niet speculeren", zegt een buurtbewoner; "ik kan me in elk geval niet voorstellen,dat de vader z'n zoontje iets heeft aangedaan. Hij was gek op z'n kinderen."

Ook in de lokale voetbalwereld is er ontsteltenis door het nieuws. Het omgekomen ventje speelde bij Wieldrecht en zijn vader speelde bij enkele clubs in het eerste elftal. Het laatst was hij actief bij GSC/ODS, waar hij in het najaar van 2016 stopte met voetballen.


Lees ook

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

Foto artikel

Een woonproject voor senioren om op elkaar te letten: 'Minder eenzaamheid en betere gezondheid'

De bouw van seniorencomplex De Hofjes is van start gegaan in Hendrik-Ido-Ambacht. Het appartementencomplex krijgt gezamenlijke ruimtes, om het zelfstandig wonen voor ouderen aangenamer te maken. “Ik vind het geruststellend dat ik straks ergens woon waar anderen een beetje op mij letten. Zeker omdat ik in mijn eentje woon”, zegt een van de toekomstige buurtbewoners.

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis urenlang dicht

De Drechttunnel is na urenlange werkzaamheden aan losgekomen putdeksels weer volledig vrijgegeven. Alle rijstroken zijn weer open voor verkeer, net op tijd voor de ergste spits begint.

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

HIA asielboot

Onderzoek naar alternatieve opvanglocaties Oekraïners en asielzoekers

De gemeenteraad in Hendrik-Ido-Ambacht gaat onderzoek doen naar alternatieve locaties voor Oekraïners en asielzoekers die momenteel opgevangen worden op schepen aan de Citadelkade. Daarnaast wordt een draagvlakonderzoek gestart onder inwoners over de opvang van asielzoekers.