Dordrecht, Netherlands

Ongelukken op A16, Drechttunnel tijdelijk dicht

Twee ongelukken zorgden er zondagmiddag voor dat de Drechttunnel even dicht moest. De twee afzonderlijke aanrijdingen vonden vlak na elkaar plaats.
Marjolein Vos | 20 november 2017 10:27 | Aangepast op 20 november 2017 10:27
Bij het ene ongeluk wilde een automobilist vlak voor de tunnel nog van baan wisselen en knalde daarbij op de auto naast hem. Met als gevolg alleen materiële schade; de bestuurders raakten niet gewond. 

Dat was wel het geval ongeveer 200 meter eerder op de weg. Ook daar wilde een automobilist van baan wisselen maar raakte de vangrail en vloog weer terug de rijbaan op. Een zwangere vrouw raakte daarbij gewond en is naar het ziekenhuis gebracht. 

Lees ook

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...