Dordrecht, Netherlands

Ongelukken op A16, Drechttunnel tijdelijk dicht

Twee ongelukken zorgden er zondagmiddag voor dat de Drechttunnel even dicht moest. De twee afzonderlijke aanrijdingen vonden vlak na elkaar plaats.
Marjolein Vos | 20 november 2017 10:27 | Aangepast op 20 november 2017 10:27
Bij het ene ongeluk wilde een automobilist vlak voor de tunnel nog van baan wisselen en knalde daarbij op de auto naast hem. Met als gevolg alleen materiële schade; de bestuurders raakten niet gewond. 

Dat was wel het geval ongeveer 200 meter eerder op de weg. Ook daar wilde een automobilist van baan wisselen maar raakte de vangrail en vloog weer terug de rijbaan op. Een zwangere vrouw raakte daarbij gewond en is naar het ziekenhuis gebracht. 

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

De lindebomen aan de Spuiboulevard gaan verhuizen

Ja, je leest het goed: er worden volgende week 28 lindebomen verhuisd. De Spuiboulevard wordt omgeto...

‘De kans op ongelukken wordt steeds groter’, hier moeten drempels dat voorkomen

Er zijn drempels op komst op de Laan van Londen in Dordrecht. Volgens bewoners én kersvers verkeersw...

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...