gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ongelukkig verlies in Groningen

De uitwedstrijd van FC Dordrecht in Groningen ging met 2-0 verloren.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Eigenlijk was op basis van de kansen een andere uitslag best mogelijk geweest. In de eerste helft was het spel van Dordt niet bepaald sprankelend, maar er kwamen wel degelijk een redelijk aantal kansen. Lieder en Klaiber waren kansrijk, maar kwamen doelman Padt tegen en Gosens schoot een vrije trap net naast. Groningen sprong eigenlijk maar net iets minder slordig met de kansen om. Ze kregen er aardig wat, maar Kurto keepte een prima wedstrijd. Vlak voor rust was een schuiver van Rusnak hem toch te veel: 1-0.

Na rust verdedigde Groningen eigenlijk alleen maar de voorsprong en drong zelf niet meer aan. Ondanks het inbrengen van extra aanvallers Ten Voorde en Biekman werd Padt niet gepasseerd. Aan de andere kant brak Chery dik in de blessuretijd nog wel een keer uit en was trefzeker: 2-0.

15 punten was het en 15 punten blijft het deze ronde.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

IMG_2087.jpg

Kids and Cars 2026 in Alblasserdam een groot succes: 'Ik heb zoveel lachende kindergezichten gezien'

De editie van Kids and Cars 2026 in Alblasserdam is uitstekend verlopen. Organisator Carlo Fok kijkt terug op een geslaagde dag waarop 75 kinderen met een lach huiswaarts gingen. Het evenement, waar minder bedeelde en zieke kinderen mee konden rijden in een mooie auto, leverde 17.500 euro op voor twee goede doelen: Stichting Ambulance Wens en het Prinses Maxima Centrum.

Koningsdag 2.png

Dordtenaren genieten volop van zonnige Koningsdag

Struinen over de Oranjemarkt, meezingen met de aubade op het Stadhuisplein of gewoon genieten van een lekker koud biertje op het terras. Feestvierders hebben de verjaardag van de koning uitbundig gevierd in Dordrecht en met een zonovergoten binnenstad was het ook nog eens goed vertoeven.

7dedc1ed-1acd-46b1-846b-072734dbb670.jpeg

Dit was Koningsdag in foto's

Van vrijmarkt, tot braderie en van aubade tot aan concerten. Koningsdag 2026 stond bol van festiviteiten. Een foto-impressie van deze feestdag in Dordrecht en omstreken zie je hier.

IMG-20260426-WA0009.jpg

Mercedes in vlammen op, derde voertuigbrand in twee weken in Dordrecht

Een auto is in de nacht van zaterdag op zondag verwoest door brand. De Mercedes stond geparkeerd in de Halleyweg in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het voertuig is compleet verwoest, is zondagochtend goed te zien.

Kaartje Koningsdag 2026.png

Koningsdag 2026: dit is er te doen in onze stad en streek

Nog geen plannen deze Koningsdag? Of heb je een gat in de dag waar je nog iets voor zoekt? Wij hebben alle Koningsdagactiviteiten in onze streek voor je op een rij gezet in een handig kaartje.

2604255001.jpg

112-nieuws: auto slaat over de kop net na tunnel, veel rook bij brand

Op de A15 bij Alblasserdam is zaterdagmiddag een auto over de kop geslagen. In hetzelfde dorp was vlak daarna brand, waarbij veel rook vrijkwam. Dat was goed te zien vanaf de A15, waar het verkeer enige tijd muurvast stond door het ongeluk.