gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ongelukkig verlies in Groningen

De uitwedstrijd van FC Dordrecht in Groningen ging met 2-0 verloren.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Eigenlijk was op basis van de kansen een andere uitslag best mogelijk geweest. In de eerste helft was het spel van Dordt niet bepaald sprankelend, maar er kwamen wel degelijk een redelijk aantal kansen. Lieder en Klaiber waren kansrijk, maar kwamen doelman Padt tegen en Gosens schoot een vrije trap net naast. Groningen sprong eigenlijk maar net iets minder slordig met de kansen om. Ze kregen er aardig wat, maar Kurto keepte een prima wedstrijd. Vlak voor rust was een schuiver van Rusnak hem toch te veel: 1-0.

Na rust verdedigde Groningen eigenlijk alleen maar de voorsprong en drong zelf niet meer aan. Ondanks het inbrengen van extra aanvallers Ten Voorde en Biekman werd Padt niet gepasseerd. Aan de andere kant brak Chery dik in de blessuretijd nog wel een keer uit en was trefzeker: 2-0.

15 punten was het en 15 punten blijft het deze ronde.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

scheepvaartbegeleiding

Toch wél scheepvaartbegeleiding in de nacht ondanks personeelstekort

Schepen in en om Dordrecht worden voorlopig toch ook in de nacht begeleid. Rijkswaterstaat zou de nachtelijke scheepvaartbegeleiding vanuit de Verkeerscentrale Dordrecht vanaf 15 september schrappen vanwege aanhoudende personeelstekorten, maar heeft nu een alternatief gevonden.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

fotopapendrecht

Nog maanden wachten op nieuw college? 'Snelheid niet zo belangrijk'

Haast is niet nodig bij de vorming van een nieuw gemeentebestuur in Papendrecht, vindt burgemeester Margreet van Driel. Na rumoerige politieke maanden in het dorp wil zij vooral “met een stabiel bestuur aan de slag gaan”. Ondertussen zijn twee tijdelijke wethouders aangesteld om samen met de burgemeester het dorp te besturen.

pexels-hitechsas-5772732

Vier jaar cel voor asielzoeker (22) na dubbele poging verkrachting en geweld

De rechter heeft vier jaar cel opgelegd aan een asielzoeker uit Hendrik-Ido-Ambacht die zich wilde vergrijpen aan twee vrouwen in Rotterdam. Dat gebeurde op 28 februari 2026 in de Agniesebuurt en in Schiebroek.