gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ongelukkig verlies in Groningen

De uitwedstrijd van FC Dordrecht in Groningen ging met 2-0 verloren.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Eigenlijk was op basis van de kansen een andere uitslag best mogelijk geweest. In de eerste helft was het spel van Dordt niet bepaald sprankelend, maar er kwamen wel degelijk een redelijk aantal kansen. Lieder en Klaiber waren kansrijk, maar kwamen doelman Padt tegen en Gosens schoot een vrije trap net naast. Groningen sprong eigenlijk maar net iets minder slordig met de kansen om. Ze kregen er aardig wat, maar Kurto keepte een prima wedstrijd. Vlak voor rust was een schuiver van Rusnak hem toch te veel: 1-0.

Na rust verdedigde Groningen eigenlijk alleen maar de voorsprong en drong zelf niet meer aan. Ondanks het inbrengen van extra aanvallers Ten Voorde en Biekman werd Padt niet gepasseerd. Aan de andere kant brak Chery dik in de blessuretijd nog wel een keer uit en was trefzeker: 2-0.

15 punten was het en 15 punten blijft het deze ronde.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

foto buurtsoepcafe

Jacqueline maakt elke dinsdag soep voor wie maar wil: 'Mensen die wat minder hebben kunnen zo ook genieten'

Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.

rtvpapendrechtgemeenteraad

'Brede middencoalitie' moet Papendrecht gaan besturen, zonder PVV

De informateurs in Papendrecht adviseren om een brede middencoalitie bestaande uit VVD, CDA, PRO, D66, ChristenUnie en PAB te gaan vormen. Zo’n coalitie zou kunnen steunen op 12 van de 23 zetels. De PVV werd de grootste partij bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart, maar komt dus niet in deze plannen voor.

Web TV 75 jaar

Voor een kwartje kijken naar Dappere Dodo: 75 jaar televisie in Nederland

Op 2 oktober 1951 ging de Nederlandse televisie officieel van start. Een televisie stond lang niet in iedere huiskamer. Wie wilde kijken, moest soms naar de buren of het café in de buurt.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.