Dordrecht, Netherlands

Online kerstconcert Drechtstad Muziekvereniging

De Drechtstad Muziekvereniging gaat op zondag 20 december een online kerstconcert verzorgen. Normaal gesproken doen ze dit op de Dordtse kerstmarkt maar vanwege het coronavirus zal er online een livestream plaatsvinden.
Isabel Pijnappels | 7 december 2020 14:00 | Aangepast op 7 december 2020 14:00
Het concert zal op 20 december tussen 14:00 uur en 14:30 uur zijn. Het is ook te bekijken op een later tijdstip. Op de website en Facebookpagina van de Drechtstad Muziekvereniging staat een link naar de concerten.


De vereniging verklapt alvast dat er nog iets op stapel staat: op 10 januari 2021 wordt er een nieuwjaarsconcert gehouden. Mensen met muzikale ambities zijn altijd welkom. De vereniging is nog op zoek naar nieuwe leden.




Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...