Dordrecht, Netherlands

Onrust rond horecabeleid Brok duurt voort

De onrust rond de Dordtse horecaondernemers blijft de gemoederen bezighouden. Het laatste incident bij café Scheffers en de sluiting hiervan zijn voor een aantal partijen binnen de raad de druppel. Beter voor Dordt wil het horeca-handhavingsbeleid van Brok nu aanpakken.
Kees Rijborz | 20 december 2016 16:56 | Aangepast op 20 december 2016 16:56
Volgens raadslid Martijn Groeneweg houdt de burgemeester onvoldoende rekening met de gevolgen voor de ondernemers. Daarom brengt zijn partij een motie in tijdens de raadsvergadering van dinsdag. Op deze manier hopen ze de druk op te voeren en de balans binnen het beleid terug te brengen.

Ondertussen wacht Brok het dossier over café Scheffers af. De politie is momenteel druk bezig om de bestuurlijke rapportage in orde te brengen. In de loop van deze week worden daar de resultaten van verwacht.&t=1s

Lees ook

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...