gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ontbijten op hoog niveau

6cafed0083cc75eef16f3f3dc73e9a43

Zondagochtend werd er door 32 mensen in Dordt op hoog niveau ontbeten.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Nobel's Brood bedacht om op de toren van de Grote Kerk een ontbijt te serveren. "Wij serveren al langer ontbijten op verschillende plekken in de stad, en hier op de toren leek het ons gewoon leuk om deze plek ook eens te gebruiken als ontbijt-plek", aldus Willemijn Nobel. "En we hebben er ook nog een goed doel aan verbonden. Met een deel van de opbrengst gaan we een picknickbank bekostigen en die zal in overleg met de gemeente ergens in de stad geplaatst worden. Zo kan er een plek in de stad onstaan waar mensen elkaar ontmoeten en gewoon gezellig bij elkaar kunnen zijn". In twee rondes van elk 16 personen werden de ontbijtgasten onthaald op vers brood en koffie die aan de voet van de Grote Kerk gezet werd. Om deel te kunnen nemen aan het ontbijt moesten er wel 275 traptreden beklommen worden.

Lees ook

ambulance

Kind met spoedtransport naar ziekenhuis na ongeluk met vrachtwagen

Een moeder en kind zijn dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een vrachtwagen in Ridderkerk. Het kind is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht, laat een woordvoerder van de politie weten.

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.

onderwijsmuseum

Opsteker voor dit museum, dat ook volgend jaar verder kan: ‘Hoopvol signaal’

Tóch goed nieuws voor het Nationaal Onderwijsmuseum. Het ministerie heeft voor komend jaar bijna zes ton subsidie klaarliggen, nu er gesprekken lopen over de structurele financiering van het museum. “We hoeven onze loyale medewerkers nu geen ontslag aan te zeggen”, reageert een opgeluchte interim-directeur Hans van de Bunte in radioprogramma Studio De Witt.

Point Blur_Aug092026_102644

Auto met caravan rijdt van talud af bij veerpont, vrouw lichtgewond

Een auto met een caravan is zondagochtend van een talud af gereden in Dordrecht. Dat gebeurde vlak voordat het voertuig aan boord wilde gaan van de veerpont richting Werkendam. Een vrouw is lichtgewond geraakt.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

slimme verlichting SLI, googlemaps

Extra verlichting op voetpaden voor hondenuitlaters

Inwoners van Sliedrecht krijgen extra verlichting tijdens het uitlaten van hun honden in de donkere avonduren. De gemeente plaatst zogeheten ‘slimme verlichting’ op drie voetpaden naar hondenuitlaatvoorzieningen.