Dordrecht, Netherlands

Ontbijtje voor reizigers kersverse Intercitylijn naar Brabant

Vanaf station Dordrecht is maandagmorgen de eerste intercity richting Eindhoven vertrokken. Om dat te vieren trakteerde de NS de reizigers op een ontbijtje.
Petra Scheurwater | 16 december 2019 11:05 | Aangepast op 16 december 2019 11:05
De directe verbinding van Dordrecht naar de Brabantse steden verdween een paar jaar geleden toen de hogesnelheidslijn van Rotterdam naar Breda werd geïntroduceerd. Die stopte niet meer in Dordrecht.

Dat de trein terugkwam was dan ook een langgekoesterde wens van de gemeente. De reistijd wordt nu elf minuten korter. "Blij met deze lijn!", twittert de Dordtse wethouder Rik van der Linden.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...