gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

f6d22e52241b95edec46699ce8027a9a

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart. Presentator Ad van den Herik gaat, in een nieuwe serie, in gesprek met 8 lijsttrekkers. In deze serie persoonlijke portretten vertellen lijsttrekkers over hun roots en binding met de stad en gaan in op hun wensen en visie voor Dordrecht.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Daarnaast zullen er vanaf 19 februari vier debatuitzendingen te zien zijn vanuit het Onderwijsmuseum. Tijdens de 8 gesprekken met de lijsttrekkers worden de inwoners van de stad geïnformeerd over belangrijke thema’s voor Dordrecht voor de komende vier jaar. Hoe denken de grote en lokale partijen over uiteenlopende thema’s?

In aflevering 1 trapt Ad af met VVD-lijsttrekker Rolin den Heijer, vrijdag volgt aflevering 2 met GroenLinks/PvdA-lijsttrekker Abdullah Uysal. Aflevering 1 met Rolin den Heijer is vanaf woensdag 18.00 uur, direct na het nieuws, te zien bij RTV Dordrecht. De uitzending wordt ieder uur herhaald.

In deze aflevering gaat Rolin den Heijer in op zijn grote doelstelling in Dordrecht voor de komende 4 jaar. Hij zegt hierin vooral ‘ verantwoordelijkheid te willen nemen door middel van samenwerking’. “Door niet samen te werken en daardoor geen knopen door te hakken blijven dingen liggen en gaan niet vooruit”, aldus een vastberaden Den Heijer.

Vrijdag 6 januari volgt de uitzending met lijsttrekker Abdullah Uysal. Hij gaat in op de samenvoeging van GroenLinks en PvdA in Dordrecht. “Met frisse, jonge mensen bij onze partij creëren we de nieuwe dynamiek. We moeten kijken naar de punten die GroenLinks en PvdA met elkaar verbinden in plaats van waarin van elkaar wordt verschild.” Ook hoopt Uysal met zijn partij de grootste van Dordrecht te worden. "Dat willen we voor elkaar krijgen".

Benieuwd naar wat de beide lijsttrekkers te zeggen hebben in gesprek met Ad? Kijk dan vanaf woensdag en vrijdagavond 18.00 uur naar respectievelijk de gesprekken met Rolin den Heijer en Abdullah Uysal.

Bekijk hieronder de eerste aflevering met VVD-lijsttrekker Rolin den Heijer

Lees ook

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

Point Blur_Oct232026_091239

Bestuurder busje wijkt uit voor remmende voorganger en rijdt sloot in

Een bestelbus is vrijdagochtend in een sloot beland bij Bleskensgraaf. De bestuurder moest uitwijken voor een remmende voorganger, laat een politiewoordvoerder weten.

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.