Dordrecht, Netherlands

Ontmoetingsplek voor Stadspolders

Onder het genot van een muziekje en een bakkie koffie konden bewoners van Stadspolders vanmiddag op het Pearl Buck-erf worden bijgepraat over activiteiten in de wijk.
Dennis Koorevaar | 24 november 2017 17:49 | Aangepast op 24 november 2017 17:49
Vanaf januari is het de bedoeling dat bewoners bij 't Stekkie kunnen binnenlopen om elkaar te ontmoeten, of een bakje koffie te kunnen drinken. Ook is het een ontmoetingsplek om iets te kunnen organiseren in de wijk. Het gaat dan om verschillende activiteiten in de wijk, die in samenwerking met de gemeente opgezet kunnen worden.

Volgens Wilma Wubben, wijkmanager, is zo'n ontmoetingsruimte de plek om de wijk te kunnen verbeteren. De bewoners van wijk moeten zich meer eigenaar voelen van hun buurt of straat.

Meest gelezen

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moeten maandagochtend rekening houden met vertragin...

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...