Dordrecht, Netherlands

Ontmoetingsplek voor Stadspolders

Onder het genot van een muziekje en een bakkie koffie konden bewoners van Stadspolders vanmiddag op het Pearl Buck-erf worden bijgepraat over activiteiten in de wijk.
Dennis Koorevaar | 24 november 2017 17:49 | Aangepast op 24 november 2017 17:49
Vanaf januari is het de bedoeling dat bewoners bij 't Stekkie kunnen binnenlopen om elkaar te ontmoeten, of een bakje koffie te kunnen drinken. Ook is het een ontmoetingsplek om iets te kunnen organiseren in de wijk. Het gaat dan om verschillende activiteiten in de wijk, die in samenwerking met de gemeente opgezet kunnen worden.

Volgens Wilma Wubben, wijkmanager, is zo'n ontmoetingsruimte de plek om de wijk te kunnen verbeteren. De bewoners van wijk moeten zich meer eigenaar voelen van hun buurt of straat.

Lees ook

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...