Dordrecht, Netherlands

Ontwerp voor vernieuwing Sterrenburgpark

De tekening voor het nieuwe Sterrenburgpark is klaar. Een grote werkgroep van Sterrenburgers heeft zich er een tijd mee beziggehouden en nu is het zover.
Gert van der Steen | 16 augustus 2018 12:28 | Aangepast op 16 augustus 2018 12:28
Niet alleen de waterspeelplaats met bijbehoren krijgt een facelift, maar ook het basketbalveld wordt opgeknapt en al het groen wordt opgefrist. Dat gaat allemaal dit jaar nog gebeuren.

Het definitieve ontwerp van Aasta de Vries van Ingenieursbureau Drechtsteden is in de werkgroep besproken en het resultaat is op de foto te zien. 

Voor het vervolgtraject worden nog financiële middelen gezocht. De basisuitvoering is wel rond, zoals de graafwerkzaamheden, een duiker naar open water en het aanleggen van een grote heuvel. Maar voor verdere inrichting met banken en speelplekken en een barbecueplek is nog geld nodig.

Bron: Dordrecht.net

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Lees ook

Laatste noot geklonken: leerorkest verdwijnt van Dordtse basisscholen

Het Leerorkest Drechtsteden verdwijnt uit de Dordtse klaslokalen. Alle basisscholen waar het orkest ...

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...

Al twee dagen vreemde lucht in Ridderkerk, maar wat is het?

Voor de tweede dag op rij heeft de brandweer vrijdag metingen gedaan vanwege een opmerkelijke lucht ...