gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onzekerheid bij taxibedrijf Lotax

Er heerst grote onzekerheid onder de chauffeurs bij het Dordtse taxibedrijf Lotax. Door de overname van Drechthopper door het Limburgse bedrijf Munckhof raken er wellicht tientallen chauffeurs hun baan kwijt.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Lotax verzorgt al jaren het vervoer van Drechthopper, maar door Europese regelgeving is de overheid genoodzaakt om het vervoer door een ander bedrijf aan te besteden. Munckhof neemt samen met haar partners Stam en Haars de dienst over per 1 februari.


Voor het personeel van Drechthopper betekent dit dat 75 procent overgenomen wordt door de nieuwe eigenaar. Volgens Arjan Prillevitz is de sfeer op de werkvloer ´gemoedelijk´. De chauffeurs zijn vooral benieuwd of ze hun werk behouden. 

De verwachting is dat het overige deel zonder werk komt te zitten. Lotax gaat op zoek naar een oplossing voor de chauffeurs die buiten de boot vallen.

Lees ook

PSX_20261025_024136

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: vooruitblik op DrechtStadLoop met oudgediende en jong talent

Zo’n 2800 elitelopers, liefhebbers en recreanten verzamelen zich zondag op het Statenplein in Dordrecht voor de DrechtStadLoop. Ook Papendrechter Roy Hoornweg (40), die aan het einde van zijn atletenloopbaan zit, loopt zondag mee. Presentator Ben Corino gaat zaterdag in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met hem.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.