gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Onzekerheid bij taxibedrijf Lotax

Er heerst grote onzekerheid onder de chauffeurs bij het Dordtse taxibedrijf Lotax. Door de overname van Drechthopper door het Limburgse bedrijf Munckhof raken er wellicht tientallen chauffeurs hun baan kwijt.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Lotax verzorgt al jaren het vervoer van Drechthopper, maar door Europese regelgeving is de overheid genoodzaakt om het vervoer door een ander bedrijf aan te besteden. Munckhof neemt samen met haar partners Stam en Haars de dienst over per 1 februari.


Voor het personeel van Drechthopper betekent dit dat 75 procent overgenomen wordt door de nieuwe eigenaar. Volgens Arjan Prillevitz is de sfeer op de werkvloer ´gemoedelijk´. De chauffeurs zijn vooral benieuwd of ze hun werk behouden. 

De verwachting is dat het overige deel zonder werk komt te zitten. Lotax gaat op zoek naar een oplossing voor de chauffeurs die buiten de boot vallen.

Lees ook

militairen

Militaire avondoefening: ‘Bij schoten, geen zorgen!’

Verschillende onderdelen van defensie oefenen dinsdagavond in Dordrecht. Dat doen ze op het terrein van het Spinel Veiligheidscentrum, waar normaal hulpdiensten brandoefeningen houden.

dronefotopont

Terug in de tijd: bij deze pont kun je over met een papieren abonnementspas

Goed nieuws voor scholieren zonder mobiele telefoon: veerdienst Riveer heeft papieren scholierenabonnementen ingevoerd. Hierdoor kunnen jongeren onder de achttien die nog geen telefoon hebben, gebruik maken van het scholierenabonnement.

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

foto website

Vroeg uit bed voor plaatsing bruggebouw Papendrechtsebrug: ‘Probeer alles te volgen’

Het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug is dinsdagochtend door Rijkswaterstaat op de definitieve plek geplaatst. In de bestaande brugkelder is onvoldoende ruimte voor alle nieuwe installaties en op deze manier is er een soort uitbouw gecreëerd. De operatie levert veel bekijks op langs de kant. "Heel leuk om te zien!"

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.