Dordrecht, Netherlands

Ook aanpassingen voor dierenartsen in coronatijd

De beademingsapparatuur van dierenkliniek AniCura is nog niet nodig om de tekorten op de Intensive Care op te vangen. Wel moeten de dierenartsen aanpassingen doen in hun werkwijze, in verband met tekorten door de coronadrukte in de ziekenhuizen.
Corrado Francke | 3 mei 2020 10:22 | Aangepast op 3 mei 2020 10:22
"We zijn overgeschakeld naar andere merken of andere producten", legt dierenarts Marianne de Ridder uit. "Want we gebruiken veel narcose-producten die ook voor mensen worden gebruikt."

Ook bij een normale afspraak bij de dierenarts zijn er aanpassingen. "We merken dit vooral in het contact: de baasjes blijven in de consultatieruimte achter een lijn op de grond, of ze blijven buiten staan."

Lees ook

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...