Dordrecht, Netherlands

Ook aanpassingen voor dierenartsen in coronatijd

De beademingsapparatuur van dierenkliniek AniCura is nog niet nodig om de tekorten op de Intensive Care op te vangen. Wel moeten de dierenartsen aanpassingen doen in hun werkwijze, in verband met tekorten door de coronadrukte in de ziekenhuizen.
Corrado Francke | 3 mei 2020 10:22 | Aangepast op 3 mei 2020 10:22
"We zijn overgeschakeld naar andere merken of andere producten", legt dierenarts Marianne de Ridder uit. "Want we gebruiken veel narcose-producten die ook voor mensen worden gebruikt."

Ook bij een normale afspraak bij de dierenarts zijn er aanpassingen. "We merken dit vooral in het contact: de baasjes blijven in de consultatieruimte achter een lijn op de grond, of ze blijven buiten staan."

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...

Sliedrechtse wethouder stapt per direct op na rapport over renovatie raadhuis

De Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) stapt per direct op. Hij doet dat naar aanleidi...

Passagiers reanimeren man in trein

In de trein van Dordrecht naar Arnhem is dinsdagochtend een man onwel geworden. Medepassagiers grepe...

Goed afval scheiden loont: Ambachters krijgen eenmalige korting op afvalstoffenheffing

Een flinke meevaller voor huishoudens in Hendrik-Ido-Ambacht: doordat de kosten voor afvalverwerking...

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...