gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook een zwem-4-daagse in de Sportboulevard

520d96d3ccbd4a546792fea4c9755626

Vier dagen zwemmen voor een medaille, in de zomer is het in de openluchtzwembaden in de stad vaste prik. Dit jaar kon dit voor het eerst ook in de herfstvakantie: in het zwembad van de Sportboulevard.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Vanaf maandag zwemmen 30 deelnemers, verdeeld over de week, hun baantjes. Op ieder moment van de dag kan je naar het zwembad komen om het water in de duiken. Zo heeft niemand een excuus om niet mee te doen.


Het was mogelijk om het aantal te zwemmen baantjes te laten sponsoren voor een goed doel, maar dat was niet verplicht. Sommige deelnemers stelden vooral hun eigen doelen.

Zo wilde een meisje twaalf baantjes in een half uur zwemmen. Dat is gelukt. Binnen 10 minuten was ze uitgezwommen. Meedoen aan de zwem-4-daagse kan dit jaar niet meer, maar volgend jaar vindt er een nieuwe editie plaats.

Lees ook

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.