gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook een zwem-4-daagse in de Sportboulevard

520d96d3ccbd4a546792fea4c9755626

Vier dagen zwemmen voor een medaille, in de zomer is het in de openluchtzwembaden in de stad vaste prik. Dit jaar kon dit voor het eerst ook in de herfstvakantie: in het zwembad van de Sportboulevard.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Vanaf maandag zwemmen 30 deelnemers, verdeeld over de week, hun baantjes. Op ieder moment van de dag kan je naar het zwembad komen om het water in de duiken. Zo heeft niemand een excuus om niet mee te doen.


Het was mogelijk om het aantal te zwemmen baantjes te laten sponsoren voor een goed doel, maar dat was niet verplicht. Sommige deelnemers stelden vooral hun eigen doelen.

Zo wilde een meisje twaalf baantjes in een half uur zwemmen. Dat is gelukt. Binnen 10 minuten was ze uitgezwommen. Meedoen aan de zwem-4-daagse kan dit jaar niet meer, maar volgend jaar vindt er een nieuwe editie plaats.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over documentaire Ilang Jawane

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Wouter van der Spoel en Ronny de Groot over hun documentaire Ilang Jawane, een reis tussen verleden en toekomst. De documentaire volgt maker Wouter van der Spoel en zijn zoon Sriyanto op hun reis naar Java.

foto tappunt zwi

Met vazen en gieters naar noodwaterpunt: ‘Het kan zomaar nodig zijn’

Wat als een wijk ineens zonder drinkwater zit? Waterbedrijven, hulpdiensten en gemeenten zijn daarop voorbereid, maar dat moet ook in de praktijk geoefend worden. “De kans dat zoiets gebeurt is niet groot, maar altijd aanwezig.”

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.

businkoverval

Overval op juwelier, daders gevlucht op fatbike

Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.