gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook FC Den Bosch te sterk voor FC Dordrecht (3-2)

11738feb2f2ab44b68d123935d34a75e.jpg

De zeges voor FC Dordrecht in het seizoen 2019/2020 zijn schaars. Ook op bezoek bij FC Den Bosch werd verloren, waardoor de teller op één zege blijft staan. De hekkensluiter verloor met 3-2 van de Brabanders.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
FC Den Bosch tegen FC Dordrecht kwam pas laat op gang. In een gezapige eerste helft voerde FC Den Bosch de boventoon, maar tot echt grote kansen voor de Bosschenaren leidde dat niet. Pas na een half uur creëerde FC Dordrecht de eerste kans voor Renny Smith. Zijn kopbal was echter ongevaarlijk.

Uiteindelijk was het oud-Spartaan Paco van Moorsel die de openingstreffer in de veertigste minuut voor zijn rekening nam. Een snelle Bossche aanval werd door Van Moorsel ragfijn binnen geschoten.

Snel de mist in na rust

Direct na rust ging het weer mis voor de ‘Schapenkoppen’. Geklungel in de Dordtse defensie werd genadeloos afgestraft door Ruben Rodrigues, die FC Den Bosch op een 2-0 voorsprong schoot.

Pedro Marques dacht FC Dordrecht vanaf de strafschopstip vervolgens met de 2-1 terug in de wedstrijd te brengen na 55 minuten voetbal.

Oussama Bouyaghlafen bracht het onderlinge verschil een minuut later weer op twee goals. Hij rondde zijn individuele actie af voor de 3-1. De aansluitingstreffer van invaller Dwayne Green kwam voor FC Dordrecht te laat. In de eerste minuut van de blessuretijd maakte Green de 3-2.

De sportieve malaise aan de Krommedijk wordt door de nederlaag groter. Het gat met de nummer negentien is vergroot naar zes punten door de zege van TOP Oss op FC Eindhoven. Daardoor jaagt de ploeg van trainer Claudio Braga nu op Helmond Sport dat veertien punten heeft. ‘Dordt’ heeft zelf acht punten uit zeventien duels.

Scoreverloop:

40' Paco van Moorsel 1-0

47' Ruben Rodrigues 2-0

55' Pedro Marques 2-1

56' Oussama Bouyaghlafen 3-1

90+1' Dwayne Green 3-2

Opstelling FC Dordrecht:

Stoskovic; Gronsveld, De Abreu, Montsma, Ormonde-Ottewill; Wehrmann, Smith, Kok (57' Green); Amadin (57' Vicario), Schalekamp (66' Achahbar), Marques

Foto: Rijnmond

&t=1s

Lees ook

foto artikel fatbikes dordrecht.jpg

Omstreden fatbikes opnieuw ter discussie: 'Probleem wordt maar niet minder'

Je kan haast geen rondje meer door de Dordtse binnenstad lopen zonder ze niet te zien: fatbikes. De bekende zwarte fiets met dikke banden wordt door veel mensen gebruikt, maar zorgt ook voor veel ergernis. Grote vraag: wat is ertegen te doen?

businkpolitie.jpg

Agenten doorzoeken tuinen in Krispijn

De politie heeft maandagmiddag meerdere tuinen en schuren doorzocht in de Dordtse wijk Nieuw-Krispijn. Daarbij zijn ook een politiehond en een drone ingezet.

rampenoefening station ter illustratie.png

Hulpdiensten op het station, maar geen paniek: dit is er aan de hand

De omgeving van station Dordrecht Centraal wordt dinsdagavond overspoeld door hulpdiensten. Nee, er is geen noodsituatie: de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid organiseert een grote oefening, die bedoeld is om de samenwerking tussen betrokken organisaties verder te verbeteren.

archieffotopolitie.png

Slachtoffer meerdere keren op straat gestoken, verdachte aangehouden

Bij een steekpartij in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand gewond geraakt. Het slachtoffer werd op straat meerdere keren gestoken. De politie heeft een verdachte aangehouden, meldt Rijnmond.

IMG_8191.JPG

Onzekerheid en frustratie bij bewoners vakantiepark: ‘Wij voelen ons benadeeld’

Donkere wolken pakken zich samen boven de bewoners van EuroParcs De Biesbosch. De gemeente wil van het vakantiepark een toeristische trekpleister maken en daarvoor moeten bewoners wijken die jaarrond op het park verblijven. Het leidt tot grote onzekerheid. “Dit zal voor een hoop mensen een heel groot probleem worden”, vertelt vaste bewoner Sjaak Nagel (67) bezorgd.

kiltunnel.png

Let op: Kiltunnel en N217 komende weken deels afgesloten

De provincie werkt deze maand aan de N217 tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard. Daarom zijn er vanaf deze maandag tot en met 18 juni rijstroken dicht, gelden snelheidsbeperkingen en is de tunnel een aantal nachten in één richting afgesloten.