Dordrecht, Netherlands

Ook FC Den Bosch te sterk voor FC Dordrecht (3-2)

De zeges voor FC Dordrecht in het seizoen 2019/2020 zijn schaars. Ook op bezoek bij FC Den Bosch werd verloren, waardoor de teller op één zege blijft staan. De hekkensluiter verloor met 3-2 van de Brabanders.
Matthijs Meerman | 2 december 2019 13:31 | Aangepast op 2 december 2019 13:31
FC Den Bosch tegen FC Dordrecht kwam pas laat op gang. In een gezapige eerste helft voerde FC Den Bosch de boventoon, maar tot echt grote kansen voor de Bosschenaren leidde dat niet. Pas na een half uur creëerde FC Dordrecht de eerste kans voor Renny Smith. Zijn kopbal was echter ongevaarlijk.

Uiteindelijk was het oud-Spartaan Paco van Moorsel die de openingstreffer in de veertigste minuut voor zijn rekening nam. Een snelle Bossche aanval werd door Van Moorsel ragfijn binnen geschoten.

Snel de mist in na rust

Direct na rust ging het weer mis voor de ‘Schapenkoppen’. Geklungel in de Dordtse defensie werd genadeloos afgestraft door Ruben Rodrigues, die FC Den Bosch op een 2-0 voorsprong schoot.

Pedro Marques dacht FC Dordrecht vanaf de strafschopstip vervolgens met de 2-1 terug in de wedstrijd te brengen na 55 minuten voetbal.

Oussama Bouyaghlafen bracht het onderlinge verschil een minuut later weer op twee goals. Hij rondde zijn individuele actie af voor de 3-1. De aansluitingstreffer van invaller Dwayne Green kwam voor FC Dordrecht te laat. In de eerste minuut van de blessuretijd maakte Green de 3-2.

De sportieve malaise aan de Krommedijk wordt door de nederlaag groter. Het gat met de nummer negentien is vergroot naar zes punten door de zege van TOP Oss op FC Eindhoven. Daardoor jaagt de ploeg van trainer Claudio Braga nu op Helmond Sport dat veertien punten heeft. ‘Dordt’ heeft zelf acht punten uit zeventien duels.

Scoreverloop:

40' Paco van Moorsel 1-0

47' Ruben Rodrigues 2-0

55' Pedro Marques 2-1

56' Oussama Bouyaghlafen 3-1

90+1' Dwayne Green 3-2

Opstelling FC Dordrecht:

Stoskovic; Gronsveld, De Abreu, Montsma, Ormonde-Ottewill; Wehrmann, Smith, Kok (57' Green); Amadin (57' Vicario), Schalekamp (66' Achahbar), Marques

Foto: Rijnmond

&t=1s

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...