gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook FC Den Bosch te sterk voor FC Dordrecht (3-2)

11738feb2f2ab44b68d123935d34a75e.jpg

De zeges voor FC Dordrecht in het seizoen 2019/2020 zijn schaars. Ook op bezoek bij FC Den Bosch werd verloren, waardoor de teller op één zege blijft staan. De hekkensluiter verloor met 3-2 van de Brabanders.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
FC Den Bosch tegen FC Dordrecht kwam pas laat op gang. In een gezapige eerste helft voerde FC Den Bosch de boventoon, maar tot echt grote kansen voor de Bosschenaren leidde dat niet. Pas na een half uur creëerde FC Dordrecht de eerste kans voor Renny Smith. Zijn kopbal was echter ongevaarlijk.

Uiteindelijk was het oud-Spartaan Paco van Moorsel die de openingstreffer in de veertigste minuut voor zijn rekening nam. Een snelle Bossche aanval werd door Van Moorsel ragfijn binnen geschoten.

Snel de mist in na rust

Direct na rust ging het weer mis voor de ‘Schapenkoppen’. Geklungel in de Dordtse defensie werd genadeloos afgestraft door Ruben Rodrigues, die FC Den Bosch op een 2-0 voorsprong schoot.

Pedro Marques dacht FC Dordrecht vanaf de strafschopstip vervolgens met de 2-1 terug in de wedstrijd te brengen na 55 minuten voetbal.

Oussama Bouyaghlafen bracht het onderlinge verschil een minuut later weer op twee goals. Hij rondde zijn individuele actie af voor de 3-1. De aansluitingstreffer van invaller Dwayne Green kwam voor FC Dordrecht te laat. In de eerste minuut van de blessuretijd maakte Green de 3-2.

De sportieve malaise aan de Krommedijk wordt door de nederlaag groter. Het gat met de nummer negentien is vergroot naar zes punten door de zege van TOP Oss op FC Eindhoven. Daardoor jaagt de ploeg van trainer Claudio Braga nu op Helmond Sport dat veertien punten heeft. ‘Dordt’ heeft zelf acht punten uit zeventien duels.

Scoreverloop:

40' Paco van Moorsel 1-0

47' Ruben Rodrigues 2-0

55' Pedro Marques 2-1

56' Oussama Bouyaghlafen 3-1

90+1' Dwayne Green 3-2

Opstelling FC Dordrecht:

Stoskovic; Gronsveld, De Abreu, Montsma, Ormonde-Ottewill; Wehrmann, Smith, Kok (57' Green); Amadin (57' Vicario), Schalekamp (66' Achahbar), Marques

Foto: Rijnmond

&t=1s

Lees ook

Foto arikel afsluiting burg. raadtsingel.png

Werk aan Burgemeester de Raadtsingel net op tijd klaar voor sluiting brug

Er wordt al bijna een jaar gewerkt aan de Burgemeester de Raadtsingel en het einde lijkt in zicht te zijn. Vanaf 3 mei tot 17 juli 2026 wordt de laatste hand gelegd aan de weg. In deze periode wordt de Burgemeester de Raadtsingel regelmatig afgesloten voor doorgaand verkeer.

SLD sport web.png

Droom spat uiteen: Sliedrecht Sport verliest volleybalfinale voor landskampioenschap

Sliedrecht Sport heeft zaterdagavond net naast het landskampioenschap zaalvolleybal gegrepen. Na een spannende finale, moesten de dames het met 3-1 in sets afleggen tegen Apollo 8 uit Borne. “Het gevoel is echt ontzettend klote”, zegt coach Daniël van Helden verbeten.

concertannefrank.png

Zondag op TV Dordrecht: Anne Frank herdenkingsconcert

In aanloop naar het 4 mei herdenkingsconcert van dit jaar in de Trinitatiskapel is deze zondag het Anne Frank concert uit 2024 te zien op TV Dordrecht.

furry foto.jpeg

Eerste furry walk in Dordrecht: 'Niemand wordt veroordeeld'

Heb jij een furry pak in de kast hangen en houd je van wandelen? De twee hobby’s zijn binnenkort te combineren tijdens Dordrechts aller eerste furry walk, georganiseerd door Lorenzo Filemon (32) uit Dordrecht. Op zondag 3 mei 2026 trekt de harige stoet door de stad.

uitreiking johan de witt speld.jpg

Gert van Engelen ontvangt Johan de Witt-speld

Gert van Engelen is sinds vrijdag trotse eigenaar van de Johan de Witt-speld. De onderscheiding wordt toegekend als waardering voor zijn inzet voor het vertellen van de levensverhalen van weggevoerde en vermoorde Joodse Dordtenaren tijdens de Tweede wereldoorlog.

fotoartikelijssmaak.jpg

Met deze ijssmaken kom jij de warme dagen wel door

Mei is zomers begonnen, en dus zijn de ijssalons in trek. Een bolletje chocola of vanille is op veel plekken wel te krijgen, maar tegenwoordig liggen er ook bijzondere smaken als hazelnootgebak of After-Eight in de vitrine. Hoe valt dat in de smaak? “After-Eight is mijn lievelingssmaak aller tijden.”