gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook puntenverlies in Deventer

FC Dordrecht heeft vrijdag ook bij Go Ahead Eagles punten in Deventer moeten achterlaten.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat het een zwaar avondje zou worden in de Adelaarshorst was wel duidelijk, maar Dordrecht begon met een paar dikke kansen. Janga schoot in de handen van keeper Zwarthoed en Daniëls schoot voor open doel over. Weer liet de voorhoede het dus bij de afwerking afweten. Genoeg werk voor Mark de Vries, de nieuwe spitsentrainer. Go Ahead Eagles wist daar beter raad mee. Binnen vijf minuten gingen er twee in; Rijsdijk en De Kogel, minuut 18 en 23. Dordrecht zag geen kans om een vuist te maken en kreeg in de blessuretijd van de eerste helft nummer drie om de oren uit een vrije trap van De Kogel.

De tweede helft was niet bijzonder succesvol voor beide ploegen. Aan weerszijden deden de keepers hun werk heel degelijk, zodat een paar kansen niet in doelpunten konden worden omgezet.

Lees ook

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.