gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook puntenverlies in Deventer

FC Dordrecht heeft vrijdag ook bij Go Ahead Eagles punten in Deventer moeten achterlaten.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Dat het een zwaar avondje zou worden in de Adelaarshorst was wel duidelijk, maar Dordrecht begon met een paar dikke kansen. Janga schoot in de handen van keeper Zwarthoed en Daniëls schoot voor open doel over. Weer liet de voorhoede het dus bij de afwerking afweten. Genoeg werk voor Mark de Vries, de nieuwe spitsentrainer. Go Ahead Eagles wist daar beter raad mee. Binnen vijf minuten gingen er twee in; Rijsdijk en De Kogel, minuut 18 en 23. Dordrecht zag geen kans om een vuist te maken en kreeg in de blessuretijd van de eerste helft nummer drie om de oren uit een vrije trap van De Kogel.

De tweede helft was niet bijzonder succesvol voor beide ploegen. Aan weerszijden deden de keepers hun werk heel degelijk, zodat een paar kansen niet in doelpunten konden worden omgezet.

Lees ook

foto pap.png

Inwoners in conflict met gemeente over achtertuinen: ‘Dit kost straks duizenden euro’s’

Bewoners van de Papendrechtse straat Kombuis liggen overhoop met de gemeente over de inrichting van hun achtertuinen. Volgens de gemeente staan onder meer vlonders en tuinhuizen te dicht op het talud langs het water. Bewoners zeggen juist dat die regels nooit duidelijk zijn gecommuniceerd en dat zij nu plotseling worden geconfronteerd met ingrijpende aanpassingen en mogelijk hoge kosten. Uit een bewonersbrief blijkt dat meerdere huishoudens in maart en april een waarschuwingsbrief van de gemeente hebben ontvangen.

Foto De brand van de eeuw.png

'Er was eens': de brand van de eeuw

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. De eerste aflevering is vanaf 18:00 te zien op TV Dordrecht.

archiefnatuurbrandpexels.jpg

Nu ook in onze regio hoogste waarschuwingsniveau natuurbranden

In heel de regio geldt op dit moment het hoogste waarschuwingsniveau voor natuurbranden. Omdat het al langere tijd droog is, neemt het risico op een natuurbrand toe. In de regio zijn extra maatregelen genomen en voor iedereen geldt: wees extra alert.

politieaanhoudingbierenchips.png

Inbreker steelt geen geld, maar bier en chips

Een man heeft maandag ingebroken in een sportkantine in Dordrecht. De verdachte dacht dat daar wel wat losgeld te halen viel. Maar toen dit niet zo was, richtte hij zich op het bier en chips van de kantine. De politie heeft de verdachte ter plekke aangehouden.

Bushalte Papendrecht verplaatst

Deze bushalte wordt binnenkort verplaatst wegens 'ongewenste overstekers'

Bushalte De Lage Waard aan de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht wordt verplaatst. Ook wordt de busbaan verlengd. De gemeente wil daarmee de verkeersveiligheid verbeteren en het openbaar vervoer laten doorstromen. Dit, naar aanleiding van ongewenste OV-overstekers op de weg.

sliedrechtsportpimwaslander.jpeg

Sliedrecht Sport moet beslissend finaleduel winnen voor landskampioenschap

De volleybalsters van Sliedrecht Sport hadden woensdagavond landskampioen kunnen worden, maar Apollo 8 heeft daar een stokje voor gestoken. De ploeg uit Borne won de wedstrijd van de Sliedrechters, waardoor er nu een vijfde en beslissend finaleduel gespeeld moet worden.