gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook Sportboulevard vanaf 18 oktober rookvrij

b71929c31fc71c4e3d1d9ad437045fb1

Niet alleen de omgeving van het Albert Schweitzer ziekenhuis is vanaf 18 oktober een 'no-go' voor rokers, ook rondom de Sportboulevard en op de verbindingsweg tussen de twee zullen vanaf die datum geen rokers meer getolereerd worden.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Eerder werd al bekend dat het ziekenhuis de rookzones zal opdoeken, de asbakken zou verwijderen en de rookabri's zou afbreken. Naar nu blijkt slaan de twee overburen de handen in één om ervoor te zorgen dat de Sportboulevard geen overlast ervaart wanneer de plannen van het ziekenhuis ingaan. Vooral de verbindingsweg tussen het Albert Schweitzer en het sportcomplex, de Esplanade zou mogelijk een nieuwe plek worden waar rokers naar toe trekken.


Ook de Sportboulevard had al plannen om de omgeving rondom het pand rookvrij te maken. "De plannen zouden op 1 januari 2019 ingaan. Die datum iets naar voren halen is voor ons niet zo'n groot probleem," aldus locatiemanager Dennis van Rijswijk. Echt bijzonder vind hij de stap van zijn organisatie en het ziekenhuis niet. "Wij lopen vooruit op ontwikkelingen die toch wel plaats gaan vinden. Ga er maar vanuit dat er over twee jaar ook niet meer op terrassen gerookt mag worden."

Lees ook

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

luchtfotograaf Luke Verschoor

Luke Verschoor maakt fotografiedroom waar op La Palma: ‘Dit is toch gewoon next level’

Het was een droom die al langer in zijn hoofd zat: naar La Palma om onder een van de donkerste sterrenhemels van Europa een meteorenzwerm te fotograferen. Deze zomer kon astrofotograaf Luke Verschoor uit Nieuw-Lekkerland het eindelijk waarmaken. Samen met een vriend reisde hij naar het Spaanse eiland om de Perseïden vast te leggen.

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.