gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook Sportboulevard vanaf 18 oktober rookvrij

b71929c31fc71c4e3d1d9ad437045fb1

Niet alleen de omgeving van het Albert Schweitzer ziekenhuis is vanaf 18 oktober een 'no-go' voor rokers, ook rondom de Sportboulevard en op de verbindingsweg tussen de twee zullen vanaf die datum geen rokers meer getolereerd worden.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Eerder werd al bekend dat het ziekenhuis de rookzones zal opdoeken, de asbakken zou verwijderen en de rookabri's zou afbreken. Naar nu blijkt slaan de twee overburen de handen in één om ervoor te zorgen dat de Sportboulevard geen overlast ervaart wanneer de plannen van het ziekenhuis ingaan. Vooral de verbindingsweg tussen het Albert Schweitzer en het sportcomplex, de Esplanade zou mogelijk een nieuwe plek worden waar rokers naar toe trekken.


Ook de Sportboulevard had al plannen om de omgeving rondom het pand rookvrij te maken. "De plannen zouden op 1 januari 2019 ingaan. Die datum iets naar voren halen is voor ons niet zo'n groot probleem," aldus locatiemanager Dennis van Rijswijk. Echt bijzonder vind hij de stap van zijn organisatie en het ziekenhuis niet. "Wij lopen vooruit op ontwikkelingen die toch wel plaats gaan vinden. Ga er maar vanuit dat er over twee jaar ook niet meer op terrassen gerookt mag worden."

Lees ook

stille tocht Kalilu 01

Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu uit zelfverdediging te hebben doodgestoken: ‘Het is heel spijtig’

Moordverdachte Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu (21) uit zelfverdediging te hebben doodgestoken. Dat gebeurde in de nacht van 2 juni 2026 in de Nijhoffstraat in Zwijndrecht.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

FOTO BIJ PERSBERICHT BOOMSPIEGELS

Buren maken samen hun straat groener: ‘Ik ben het liefst de hele dag buiten’

Meer bloemen, bijen en vlinders in de straat? Inwoners van Papendrecht kunnen een boomspiegel, het stukje grond dat om een boom heen staat, adopteren. Marinka uit de Paltrokmolen en haar buren adopteerden samen al veertien van zulke boomspiegels in de buurt.

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.