gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook Sportboulevard vanaf 18 oktober rookvrij

b71929c31fc71c4e3d1d9ad437045fb1

Niet alleen de omgeving van het Albert Schweitzer ziekenhuis is vanaf 18 oktober een 'no-go' voor rokers, ook rondom de Sportboulevard en op de verbindingsweg tussen de twee zullen vanaf die datum geen rokers meer getolereerd worden.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Eerder werd al bekend dat het ziekenhuis de rookzones zal opdoeken, de asbakken zou verwijderen en de rookabri's zou afbreken. Naar nu blijkt slaan de twee overburen de handen in één om ervoor te zorgen dat de Sportboulevard geen overlast ervaart wanneer de plannen van het ziekenhuis ingaan. Vooral de verbindingsweg tussen het Albert Schweitzer en het sportcomplex, de Esplanade zou mogelijk een nieuwe plek worden waar rokers naar toe trekken.


Ook de Sportboulevard had al plannen om de omgeving rondom het pand rookvrij te maken. "De plannen zouden op 1 januari 2019 ingaan. Die datum iets naar voren halen is voor ons niet zo'n groot probleem," aldus locatiemanager Dennis van Rijswijk. Echt bijzonder vind hij de stap van zijn organisatie en het ziekenhuis niet. "Wij lopen vooruit op ontwikkelingen die toch wel plaats gaan vinden. Ga er maar vanuit dat er over twee jaar ook niet meer op terrassen gerookt mag worden."

Lees ook

biesboschharmblom

Vastlopen ligt op de loer: watersporters gewaarschuwd voor lage waterstand

Wie de komende weken met een motorboot de Biesbosch in wil, doet er goed aan zich voor te bereiden. Door de aanhoudende droogte staan veel kreken uitzonderlijk laag en raken ze steeds meer begroeid met waterplanten en algen. "De plantengroei is wel een dingetje."

pillen, pixabay

Alblasserdamse vrouw (31) verstuurt verdovende middelen per post

Een 31-jarige Alblasserdamse vrouw is aangehouden omdat zij verdovende middelen via de post naar het buitenland heeft gestuurd. In haar woning werden bij de aanhouding nog duizenden pillen gevonden.

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

bananenpolitie

Dordtenaar vast voor faciliteren invoer cocaïne tussen bananen

Een 39-jarige Dordtenaar is woensdag aangehouden op het industrieterrein in Moerdijk. Hij zou het invoeren van cocaïne hebben gefaciliteerd, meldt de politie.

slimme verlichting SLI, googlemaps

Extra verlichting op voetpaden voor hondenuitlaters

Inwoners van Sliedrecht krijgen extra verlichting tijdens het uitlaten van hun honden in de donkere avonduren. De gemeente plaatst zogeheten ‘slimme verlichting’ op drie voetpaden naar hondenuitlaatvoorzieningen.