gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook Sportboulevard vanaf 18 oktober rookvrij

b71929c31fc71c4e3d1d9ad437045fb1

Niet alleen de omgeving van het Albert Schweitzer ziekenhuis is vanaf 18 oktober een 'no-go' voor rokers, ook rondom de Sportboulevard en op de verbindingsweg tussen de twee zullen vanaf die datum geen rokers meer getolereerd worden.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Eerder werd al bekend dat het ziekenhuis de rookzones zal opdoeken, de asbakken zou verwijderen en de rookabri's zou afbreken. Naar nu blijkt slaan de twee overburen de handen in één om ervoor te zorgen dat de Sportboulevard geen overlast ervaart wanneer de plannen van het ziekenhuis ingaan. Vooral de verbindingsweg tussen het Albert Schweitzer en het sportcomplex, de Esplanade zou mogelijk een nieuwe plek worden waar rokers naar toe trekken.


Ook de Sportboulevard had al plannen om de omgeving rondom het pand rookvrij te maken. "De plannen zouden op 1 januari 2019 ingaan. Die datum iets naar voren halen is voor ons niet zo'n groot probleem," aldus locatiemanager Dennis van Rijswijk. Echt bijzonder vind hij de stap van zijn organisatie en het ziekenhuis niet. "Wij lopen vooruit op ontwikkelingen die toch wel plaats gaan vinden. Ga er maar vanuit dat er over twee jaar ook niet meer op terrassen gerookt mag worden."

Lees ook

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.

1ba0a183-2c19-3050-bfcb-5f6cf0946623

Superfan Carin kijkt uit naar Phantom of the Opera: 'Ik kreeg koude rillingen'

In 2028 keert Phantom of the Opera voor het eerst sinds de jaren negentig terug naar Nederland. De wereldberoemde musical gaat spelen in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en voor superfan Carin Klabbers uit Ridderkerk voelt dat bijna onwerkelijk. “Ik wist niet wat ik hoorde", zegt ze tegen Rijnmond.