gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook Sportboulevard vanaf 18 oktober rookvrij

b71929c31fc71c4e3d1d9ad437045fb1

Niet alleen de omgeving van het Albert Schweitzer ziekenhuis is vanaf 18 oktober een 'no-go' voor rokers, ook rondom de Sportboulevard en op de verbindingsweg tussen de twee zullen vanaf die datum geen rokers meer getolereerd worden.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Eerder werd al bekend dat het ziekenhuis de rookzones zal opdoeken, de asbakken zou verwijderen en de rookabri's zou afbreken. Naar nu blijkt slaan de twee overburen de handen in één om ervoor te zorgen dat de Sportboulevard geen overlast ervaart wanneer de plannen van het ziekenhuis ingaan. Vooral de verbindingsweg tussen het Albert Schweitzer en het sportcomplex, de Esplanade zou mogelijk een nieuwe plek worden waar rokers naar toe trekken.


Ook de Sportboulevard had al plannen om de omgeving rondom het pand rookvrij te maken. "De plannen zouden op 1 januari 2019 ingaan. Die datum iets naar voren halen is voor ons niet zo'n groot probleem," aldus locatiemanager Dennis van Rijswijk. Echt bijzonder vind hij de stap van zijn organisatie en het ziekenhuis niet. "Wij lopen vooruit op ontwikkelingen die toch wel plaats gaan vinden. Ga er maar vanuit dat er over twee jaar ook niet meer op terrassen gerookt mag worden."

Lees ook

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

Foto artikel

Een woonproject voor senioren om op elkaar te letten: 'Minder eenzaamheid en betere gezondheid'

De bouw van seniorencomplex De Hofjes is van start gegaan in Hendrik-Ido-Ambacht. Het appartementencomplex krijgt gezamenlijke ruimtes, om het zelfstandig wonen voor ouderen aangenamer te maken. “Ik vind het geruststellend dat ik straks ergens woon waar anderen een beetje op mij letten. Zeker omdat ik in mijn eentje woon”, zegt een van de toekomstige buurtbewoners.

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

artikel foto

Kleine hulpmiddelen maken langer thuis wonen makkelijker

Hoe blijf je comfortabel en zelfstandig wonen als dagelijkse handelingen door het ouder worden moeilijker worden? De oplossing zit vaak in kleine aanpassingen. Van slimme hulpmiddelen tot praktische veranderingen in huis: in de Slim langer thuis-woning in Sliedrecht ontdekken bezoekers hoe ze het dagelijks leven een stuk gemakkelijker kunnen maken.