Dordrecht, Netherlands

Ook tankstations treffen maatregelen

De benzineprijs is de afgelopen dagen flink gekelderd, maar pomphouders in Dordrecht hebben meer kopzorgen. Want hoe houd je alles coronavrij op een plek waar mensen allemaal hun handen moeten gebruiken?
Marjolein Vos | 17 maart 2020 11:19 | Aangepast op 17 maart 2020 11:19
Bij het pompstation van Shell aan de Karel Doormanweg wordt er goed opgelet. Naast de beschikbare handschoentjes voor de klanten wordt elk uur alles (in de winkel, handvatten van de pompen) schoongemaakt met chloor en desinfecterend middel. Niet iedereen heeft daar begrip voor vertelt de baliemedewerker. “Als het heel druk is, heb ik er geen tijd voor. Of mensen hebben er niet altijd begrip voor als er een hele rij staat bij de kassa.”

Bij onbemande tankstations staat er niet iemand met een schoonmaakdoekje. Klanten zijn niet heel erg bang. "Handschoentjes zouden misschien wel goed zijn, maar het maakt voor mij niet zoveel uit. Ben er niet echt mee bezig. Ik was m'n handen wel extra", vertelt één van hen bij Argos aan de Hugo de Grootlaan. Een andere klant is net een paar jerrycans aan het vullen. Hem maakt het niet uit of er wel of geen handschoentjes voorradig zijn. "Ik weet niet of dat gaat helpen".

Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...