gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook veel zieke meesters en juffen op Dordtse scholen

Ook scholen in Dordrecht hebben te kampen met zieke leraren. De overkoepelende organisatie van openbare basisscholen OPOD zegt dat er nog geen leerlingen naar huis zijn gestuurd,

Peter Tromp |  | Aangepast op
Ook scholen in Dordrecht hebben te kampen met zieke leraren. De overkoepelende organisatie van openbare basisscholen OPOD zegt dat er nog geen leerlingen naar huis zijn gestuurd. Volgens OPOD is het wel krap. Part-timers draaien extra uren en groepen worden samengevoegd. Op de John F. Kennedyschool in Crabbehof lukt het nog om er een mouw aan te passen. Een leerkracht van een andere locatie van de school kon invallen aan de Bosstraat.


Bij christelijke onderwijsorganisatie H3O zeggen ze geen problemen te hebben. Het ziekteverzuim van leerkrachten zou daar niet hoger liggen dan anders. Maar ze hebben nog geen cijfers.


Bij de Vrije School denken ze dat de ergste problemen voorbij zijn. Ook daar hadden ze de afgelopen weken zieken. Het is opgelost met invalkrachten en het samenvoegen van groepen. Nu zit de conciërge nog ziek thuis.

Lees ook

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

archieffotopolitie

Vrouw (20) ontvoerd in Papendrecht en opgesloten in auto

Een 20-jarige vrouw is donderdagavond ontvoerd bij een carpoolplaats in Papendrecht. Het slachtoffer is later op de avond door haar ontvoerders achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas, meldt de politie.

PSX_20260728_194132

Wéér koolmonoxide gemeten in flat, zestien verdiepingen ontruimd

Een flat aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk is ontruimd nadat een koolmonoxidemelder is afgegaan in het gebouw. Volgens de brandweer zijn ook daadwerkelijk hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Het is niet de eerste keer: in de afgelopen maanden is de gevaarlijke stof meermaals gemeten, na de vorige keer werd zelfs de gaskraan wekenlang dichtgedraaid.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.

woning architectprijs

Dordtse rolstoeltoegankelijke woning op longlist architectuurprijs

Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”