gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook veel zieke meesters en juffen op Dordtse scholen

Ook scholen in Dordrecht hebben te kampen met zieke leraren. De overkoepelende organisatie van openbare basisscholen OPOD zegt dat er nog geen leerlingen naar huis zijn gestuurd,

Peter Tromp |  | Aangepast op
Ook scholen in Dordrecht hebben te kampen met zieke leraren. De overkoepelende organisatie van openbare basisscholen OPOD zegt dat er nog geen leerlingen naar huis zijn gestuurd. Volgens OPOD is het wel krap. Part-timers draaien extra uren en groepen worden samengevoegd. Op de John F. Kennedyschool in Crabbehof lukt het nog om er een mouw aan te passen. Een leerkracht van een andere locatie van de school kon invallen aan de Bosstraat.


Bij christelijke onderwijsorganisatie H3O zeggen ze geen problemen te hebben. Het ziekteverzuim van leerkrachten zou daar niet hoger liggen dan anders. Maar ze hebben nog geen cijfers.


Bij de Vrije School denken ze dat de ergste problemen voorbij zijn. Ook daar hadden ze de afgelopen weken zieken. Het is opgelost met invalkrachten en het samenvoegen van groepen. Nu zit de conciërge nog ziek thuis.

Lees ook

Pasar Malam keer terug

Pasar Malam trekt recordaantal bezoekers én keert volgend jaar terug

Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

Pieter dHontfontein, gemeente zwi

Deze Zwijndrechtse fontein krijgt een monumentale status

De Pieter d’Hontfontein aan het Pieter d’Hontplein in Zwijndrecht wordt aangewezen als gemeentelijk monument. De grote fontein is in de jaren '60 gemaakt in opdracht van de gemeente Zwijndrecht en is de enige fontein van beeldhouwer Pieter d’Hont.

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.

Bloys van Treslongstraat, google streetview

Eerste nieuwe woningbouwlocatie na wegvallen Middenzone bekend

De plannen voor grootschalige woningbouw in de Middenzone in Dordrecht zijn in duigen gevallen door de nieuwe locatie van het Albert Schweitzer ziekenhuis. Het college zoekt naar alternatieve locaties om de verloren woningbouw te compenseren. De Bloys van Treslongstraat in Crabbehof is de eerste nieuwe plek die het stadsbestuur bekend heeft gemaakt.