gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook veel zieke meesters en juffen op Dordtse scholen

Ook scholen in Dordrecht hebben te kampen met zieke leraren. De overkoepelende organisatie van openbare basisscholen OPOD zegt dat er nog geen leerlingen naar huis zijn gestuurd,

Peter Tromp |  | Aangepast op
Ook scholen in Dordrecht hebben te kampen met zieke leraren. De overkoepelende organisatie van openbare basisscholen OPOD zegt dat er nog geen leerlingen naar huis zijn gestuurd. Volgens OPOD is het wel krap. Part-timers draaien extra uren en groepen worden samengevoegd. Op de John F. Kennedyschool in Crabbehof lukt het nog om er een mouw aan te passen. Een leerkracht van een andere locatie van de school kon invallen aan de Bosstraat.


Bij christelijke onderwijsorganisatie H3O zeggen ze geen problemen te hebben. Het ziekteverzuim van leerkrachten zou daar niet hoger liggen dan anders. Maar ze hebben nog geen cijfers.


Bij de Vrije School denken ze dat de ergste problemen voorbij zijn. Ook daar hadden ze de afgelopen weken zieken. Het is opgelost met invalkrachten en het samenvoegen van groepen. Nu zit de conciërge nog ziek thuis.

Lees ook

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

105e4d8d-fa56-3a35-9387-3827249949d5.jpg

Uitzonderlijk warme en droge zomer, maar waar zijn de onweersbuien?

Temperaturen hoger dan 30 graden, een kurkdroge bodem en dagenlang een brandende zon: het klinkt als het perfecte recept voor een zomer vol spectaculaire onweersbuien. Toch bleef het deze zomer opvallend vaak stil aan de hemel. Waar bleven die verkoelende plensbuien en donderslagen? En waarom levert extreme warmte lang niet altijd onweer op?

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.

kansspel

Dordtenaar voorspelt zes getallen goed en wint jackpot

Een inwoner uit Dordrecht heeft bij de Lotto-trekking van zaterdag 15 augustus een miljoen euro gewonnen. De speler voorspelde als enige vijf getallen én het reservegetal goed en wint daarmee de volledige Jackpot.

vandievanderduijnschouten

Voormalig wethouders uit Ambacht en Ridderkerk voorgedragen als wethouder Papendrecht

De gemeenteraad van Papendrecht draagt Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten voor als wethouders in de gemeente. Het gaat om een tijdelijke invulling, bedoeld als overbrugging naar een nieuw college.