gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook Voorstraat Noord Festival gaat niet door

7f780b31051fe0533c2fcc6517464bc6

De Sinterklaasintocht, Kerstmarkt, Big Rivers, Palm Parkies, Kunsthoofd.. aan de stroom afgezegde evenementen lijkt geen eind te komen. Dinsdag kwam daar nog eentje bij: het Voorstraat Noord Festival 2020.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het festival moest plaats vinden op zaterdag 12 september. Omdat dit laat in het festivalseizoen is had de organisatie van het evenement lange tijd goede hoop dat het festival in het centrum gewoon door kon gaan.

"De organisatie heeft te maken met een specifiek festivalterrein, namelijk de Voorstraat Noord van 4,5 meter breed. Ondanks het meedenken en tomeloze inzet van de gemeente is besloten dat het festival dit jaar niet door kan gaan om de reden dat wij de 1,5 meter afstand geenszins kunnen waarmaken tijdens het drukbezochte festival", laat de organisatie in een persbericht weten.

Het is de bedoeling dat het Voorstraat Noord Festival in 2021 gewoon weer plaatsvindt. Op zaterdag 11 september staat de 'Editie 800' gepland.

Lees ook

veilingspullen

Veiling LETS Ruilwinkel levert ruim 3000 euro op: 'Hartverwarmend, maar we hebben nog veel meer nodig'

De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.