gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ook Voorstraat Noord Festival gaat niet door

7f780b31051fe0533c2fcc6517464bc6

De Sinterklaasintocht, Kerstmarkt, Big Rivers, Palm Parkies, Kunsthoofd.. aan de stroom afgezegde evenementen lijkt geen eind te komen. Dinsdag kwam daar nog eentje bij: het Voorstraat Noord Festival 2020.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het festival moest plaats vinden op zaterdag 12 september. Omdat dit laat in het festivalseizoen is had de organisatie van het evenement lange tijd goede hoop dat het festival in het centrum gewoon door kon gaan.

"De organisatie heeft te maken met een specifiek festivalterrein, namelijk de Voorstraat Noord van 4,5 meter breed. Ondanks het meedenken en tomeloze inzet van de gemeente is besloten dat het festival dit jaar niet door kan gaan om de reden dat wij de 1,5 meter afstand geenszins kunnen waarmaken tijdens het drukbezochte festival", laat de organisatie in een persbericht weten.

Het is de bedoeling dat het Voorstraat Noord Festival in 2021 gewoon weer plaatsvindt. Op zaterdag 11 september staat de 'Editie 800' gepland.

Lees ook

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

verkeerslichten 02

wegen

Grote stoplichtoperatie van start: tientallen lampen vervangen

Op vier verschillende kruisingen in Dordrecht worden alle verkeerslichten vervangen. Als eerste zijn de stoplichten op de Provincialeweg bij de op- en afritten van de N3 aan de beurt.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

archieffotopolitie

Ambachtse woning doorzocht in drugsonderzoek, zeven mensen vast

Bij doorzoekingen van acht woningen, waarvan één in Hendrik-Ido-Ambacht, zijn eind vorige maand drugs, wapens en contant geld aangetroffen en in beslag genomen. Zeven mensen zijn aangehouden, meldt de politie deze week.

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

Clip0015.MXF.00_38_46_30.Still001

Geen zerk of urn: laatste rustplaats in het groen op nieuw natuurbegraafpark

Begraafplaats Achterambacht opent op 6 juni zijn deuren voor bezoekers die het nieuwe natuurbegraafpark willen bezoeken. “Een ontwikkeling waarmee we ons aanpassen op veranderende wensen van inwoners en bijdragen aan een duurzame en toekomstgerichte invulling van begraafplaats Achterambacht", aldus de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht.